PACT
fot. ESL

PACT znacznie lepsze od Fragsters w ESEA MDL

W niezwykle istotnym spotkaniu w ESEA Mountain Dew League 28 PACT podjęło Fragsters. Polacy pokonali wyżej notowanych rywali i umocnili się w tabeli na miejscu gwarantującym awans do fazy play-off całych rozgrywek.

PACT 16 : 3 Fragsters

(ESEA Mountain Dew League)
16 13 Nuke 2 3
3 1

Polska formacja rozpoczęła batalię na Nuke’u od wygranej rundy pistoletowej po faworyzowanej stronie antyterrorystów. Duńczycy w obu początkowych starciach zdołali jednak podłożyć bombę, więc w pierwszej rundzie na pełnym wyposażeniu mogli zaskoczyć naszych rodaków. Po oddaniu jeszcze jednego punktu zespół Arka „Vegiego” Nawojskiego zaczął wygrywać rundę za rundą i szybko uzyskał spore prowadzenie. Skandynawowie wyglądali na zagubionych i popełniali masę błędów. W tej sytuacji PACT musiało tylko wykorzystać słabszą dyspozycję rywali i zrobiło to, nie tracąc do końca połowy już żadnego oczka.

Druga runda pistoletowa trafiła na konto Fragsters, ale to wszystko, na co było Duńczyków dzisiaj stać. PACT natychmiast odpowiedziało wygraną rundą ekonomiczną i błyskawicznie zakończyło pojedynek.

Dzięki zwycięstwu darko i spółka przesunęli się na trzecią lokatę w tabeli i są bardzo blisko występu w fazie play-off trwającego sezonu ESEA MDL. Biorąc pod uwagę, iż nasz rodzimy zespół debiutuje na tym szczeblu zmagań, byłby to ogromny sukces. Obecnie PACT może pochwalić się bilansem ośmiu wygranych i pięciu porażek.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kragie oficjalnie poza składem British Hurricane

Phillip "Kragie" Krag oficjalnie opuszcza szeregi British Hurricane. Informację tę organizacja podała wczoraj na swoim oficjalnym profilu w serwisie T...