Drugie kwalifikacje do 17. sezonu ESL MP w LoLa już w najbliższą środę!

Dla łaknących rywalizacji w League of Legends na najwyższym poziomie mamy znakomitą wiadomość. Już w najbliższą środę wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w drugim otwartym turnieju eliminacyjnym do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a. W miniony weekend komplet cennych punktów kwalifikacyjnych wywalczyli sobie reprezentanci Adive, którzy w wielkim finale uporali się z nowym składem E-Blue Digital Paradox.

Niemniej jednak to dopiero początek otwartej części eliminacji do ESL MP, bowiem przed nami wciąż pięć odsłon turniejów kwalifikacyjnych. W każdej z nich drużyny będą zdobywać punkty rankingowe, które zadecydują o tym, kto uzyska awans do fazy ligowej rozgrywek. Dwie najwyżej punktujące formacje automatycznie dostaną się do 17. sezonu ESL MP, natomiast zespoły z miejsc 3-8. powalczą ze sobą w barażach, w których znajdą się także dwie formacje z poprzedniej edycji zmagań.

Zapisać swoją drużynę do drugiego turnieju eliminacyjnego, który odbędzie się 11 lipca, możecie już teraz pod tym adresem. Warto w tym miejscu także wspomnieć, iż w nadchodzącej wielkimi krokami odsłonie ESL MP osiem najlepszych formacji naszego kraju będzie rywalizować ze sobą o sumę 80 000 zł. Finały lanowe turnieju będą miały miejsce 12-14 października podczas targów Poznań Game Arena.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport przenosi się do Białki Tatrzańskiej

LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport dopiero co było w Oławie, ale już za chwilę pojawi się w Białce Tatrzańskiej. To właśnie w tej małopolski...