Hatchy

hatchý wraca do Turcji! Polak nowym trenerem Dark Passage

Po ponad półtorej roku Adrian „hatchý” Widera powraca na turecką scenę League of Legends. Tym razem jednak nie będzie reprezentował SuperMassive eSports, a jego pogromcę z letniej rundy TCL 2016, czyli Dark Passage. Oprócz naszego rodaka szeregi DP zasilili również Thomas „Kirei” Yuen, Marek „Humanoid” Brázda oraz młodziutki Fatih „Luger” Güven.

Mimo iż do składu dołączyła trójka nowych zawodników oraz trener, wcześniej organizacja ogłosiła rozstanie tylko z dwoma graczami i szkoleniowcem. Z Dark Passage pożegnali się dotychczasowi jungler oraz marksman – odpowiednio Kim „Crush” Jun-seo oraz Moon „Route” Geom-su. Razem z nimi swoją przygodę z DP zakończył również trzeci i ostatni Koreańczyk, czyli Song „MorNinG” Chang-geun pełniący rolę szkoleniowca. To oznacza, że spośród nowych twarzy w DP pewnego miejsca nie będzie miał tylko Humanoid grający na środkowej linii.

Patrząc na sytuację Dark Passage w TCL 2018 Summer trudno się dziwić zmianom w zespole. Po trzech pierwszych tygodniach największej ligi LoL-a w Turcji nowa ekipa polskiego szkoleniowca zajmuje ostatnie miejsce z dwoma zwycięstwami i aż siedmioma porażkami na koncie. Choć do końca fazy zasadniczej jeszcze sześć kolejek, DP musi zacząć wygrywać mecze, jeśli liczy na play-offy.

Obecny skład Dark Passage prezentuje się następująco:

Uğur „Panky” Taş
Thomas „Kirei” Yuen
Berent „Berentt” Börklü
Serkan „LongB” Ülkücü
Marek „Humanoid” Brázda
Fatih „Luger” Güven
Gürsu „Kairos” Kömürcü
Adrian „hatchý” Widera
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Minor za pasem – krótko o uczestnikach CIS Minor Championship

Pierwszy z Minorów w Londynie – ten dla drużyn z obu Ameryk, jeszcze się nie zakończył, a my powoli przenosimy nasz wzrok na turniej dla zespołów ze W...