Sharkoon przedstawia słuchawki z serii RUSH ER3

Niemiecki producent Sharkoon to od wielu lat specjalista od gamingowych słuchawek w normalnej, a nie kosmicznie wyśrubowanej cenie. Ich modele takie jak H10, SGH1 czy SGH2 otrzymały gigantyczną liczbę rekomendacji na różnych serwisach czy bezpośrednio od youtuberów. Szczególnie docenianą cechą była bardzo duża wartość i jakość produktu w stosunku do ceny. Tym razem Rekiny wprowadzają na Polskę nowy model z trochę niższej półki cenowej. Chodzi o model Sharkoon RUSH ER3, który występuje w dwóch wersjach kolorystycznych widocznych na zdjęciach.

Słuchawki mają zamkniętą i nauszną budowę oraz ważą 223g, przez co prawie nie czujemy, że w ogóle coś nosimy na głowie. Jest to bardzo przydatne szczególnie przy dłuższym graniu, oglądaniu filmów czy słuchaniu muzyki przez wiele godzin. Membrany głośników mają średnicę 40mm, a dynamika SPL wynosi 94 dB, czyli mówiąc po naszemu w tej klasie cenowej mamy jedne z najlepszych statystyk, jeśli chodzi o jakość dźwięku.

Słuchawki Sharkoon RUSH3 posiadają długi kabel z oplotem ochronnym o długości 240cm, więc możemy przy biurku wykonywać większe ruchy bez denerwowania się, że zaraz zahaczymy o coś kable. Jako słuchawki i mikrofon można je podłączyć do standardowego wyjścia i wejścia słuchawkowego 2x 3,5mm jack. Przy smartfonach i tabletach można korzystać z funkcji słuchawek lub ewentualnie po dokupieniu adaptera PMP35 także z mikrofonu.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
pro100 Flarich

Minor CIS na start. Na początek PLINK-TECH vs pro100

Zmagania w obu Amerykach jeszcze się nie zakończyły, ale już dziś do gry wchodzą zespoły z Europy Wschodniej. Rozpoczyna się bowiem CIS Minor Champion...