fot. On Fire

On Fire z drugim składem Fortnite

On Fire – jeden z najlepszych rodzimych zespołów Fortnite ogłosił otwarcie drugiego już składu tej gry. Drużyna o której mowa nie powstała dawno temu, gdyż istnieje dopiero od niespełna roku. Była ona jednak pierwszą polską formacją skupiającą się na najpopularniejszym tytule Epic Games, a także przez długi czas jako jedyna brała udział w międzynarodowych turniejach, w których zresztą odnosiła sukcesy.

Dzisiaj na swoim fanpage’u organizacja poinformowała o zawarciu współpracy z czterema nowymi zawodnikami, którzy wejdą w skład On Fire Red. W tej nowej ekipie zobaczymy bardzo doświadczony zespół, który pojawiał się w rozgrywkach zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami.

Selekcjonowanie zawodników rozpoczęło się pod koniec kwietnia, a zakończyło właśnie dzisiaj. Było ono podzielone na trzy etapy, podczas których chętni mogli między innymi zmierzyć się z pierwszym składem On Fire, czy też wykazać się w standardowych bitwach na serwerze. W pierwszej fazie tryoutów wzięło udział aż 450 osób, z których ostatecznie wyłoniona została poniżej wymieniona czwórka:

  • Maciej „teeq” Radzio – obecny lider Fortnite Fun League by Plush;
  • Szymon ,,SzymeN” Mytych;
  • Oskar „oszki” Kostecki;
  • Dominik „Proshmeii” Rakowski.
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: olofmeister powraca do składu FaZe!

Ponad trzy miesiące minęły od momentu, gdy po raz ostatni Olof "olofmeister" Kajbjer wystąpił w meczu o punkty. Niemniej wygląda na to, że ten niezbyt...