fot. Turner Sports/ELEAGUE

Oficjalnie: olofmeister powraca do składu FaZe!

Ponad trzy miesiące minęły od momentu, gdy po raz ostatni Olof „olofmeister” Kajbjer wystąpił w meczu o punkty. Niemniej wygląda na to, że ten niezbyt przyjemny licznik wyzeruje się już niedługo, bowiem Szwedzki gwiazdor ma wystąpić wraz z FaZe Clanem podczas ELEAGUE CS:GO Premier 2018!

26-latek został na własne życzenie odsunięty od składu FaZe 1 kwietnia, oficjalnie z powodu nieokreślonych bliżej problemów osobistych. Dlatego też skandynawski gwiazdor zniknął na kolejne tygodnie, chociaż pod koniec maja szumnie ogłoszono jego powrót. Z tego jednakże nic nie wyszło, bo bardzo szybko sam olofmeister doszedł do wniosku, że nie jest jeszcze gotowy, by ponownie podjąć rywalizację.

Podczas nieobecności Szweda jego miejsce zajmował najpierw Richard „Xizt” Landström, a potem także Jørgen „cromen” Robertsen. Co ciekawe, wraz ze zmiennikami FaZe mogło świętować triumf podczas dwóch imprez – Intel Extreme Masters Sydney 2018 oraz ESL One Belo Horizonte. W związku z tym wydawało się nawet, że Kajbjer więcej w barwach FaZe nie zagra, tym bardziej, że, jak wyjawił Nikola „NiKo” Kovač, sam zespół rozpoczął już poszukiwania kogoś, kto mógłby wzmocnić zespół na stałe.

Tak czy inaczej wygląda na to, że przynajmniej na razie w ekipie nie dojdzie do żadnej roszady personalnej, a olofmeister jeszcze raz przywdzieje trykot amerykańskiej organizacji. Pierwsza ku temu okazja nadarzy się pod koniec lipca, bo właśnie wtedy w Atlancie rozegrane zostanie ELEAGUE Premier, w którym udział wezmą m.in. Astralis oraz Natus Vincere.

W tej sytuacji skład FaZe Clanu prezentuje się następująco:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Finn „karrigan” Andersen
  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Ladislav „GuardiaN” Kovács
  • Olof „olofmeister” Kajbjer
  • Robert „RobbaN” Dahlström – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przez Rainbow Six przetoczy się fala banów

Jeśli deweloperzy gier sieciowych mają sny, to zapewne w ich koszmarach regularnie występują cheaterzy. Osoby tworzące oraz korzystające z nielegalnyc...