Giants Kashtelan
fot. facebook.com/LigaDeVideojuegosProfesional/

Zespół Kashtelana z kolejnym remisem w LVP SuperLiga Orange

Niezbyt dobrze radzą sobie w ostatnich tygodniach zawodnicy Vodafone Giants. Sponsorowana przez jedną z największych korporacji telekomunikacyjnych ekipa w ostatnich czterech kolejkach LVP SuperLiga Orange zdołała zwyciężyć tylko z przedostatnim w tabeli Penguins. Minionego wieczoru drużyna Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego kolejny raz zremisowała, tym razem z niżej notowanym ASUS ROG Army.

Kashtelan i jego koledzy niestety nie zachwycili w pierwszej odsłonie serii z ASUS ROG Army, przegrywając głównie przez błędy pozycyjne i słabo rozgrywane walki drużynowe. Formacja Tarika „Sedriona” Holza wykorzystywała nieuwagę swoich rywali i mimo że w początkowym etapie gry znacząco przegrywała w makro, to później dzięki dobrym decyzjom wyszła na prowadzenie i zniszczyła Nexus Giants. Podczas krótkiej przerwy zawodnicy Giants z pewnością przeanalizowali to, co zawiniło w pierwszej rozgrywce i po ponownym wejściu na arenę zagrali o wiele lepiej. W drugiej potyczce Kashtelan i reszta znów zaprezentowali wysoki poziom makro, lecz tym razem wykorzystali swoją przewagę i zwyciężyli ASUS ROG Army, doprowadzając do remisu.

Zarząd Dragons E.C. z pewnością nie jest zachwycony wynikami swoich podopiecznych, którzy wczoraj dopisali na swoje konto siódmą już porażkę w tym sezonie. „Smoki” rozegrały pierwszą odsłonę starcia z KYIF eSports Club wręcz fatalnie. Radovan „Rufus” Moravec i jego kompani prowadzili paroma tysiącami sztuk złota już po kilku minutach gry, nie dając swoim rywalom najmniejszych szans na  jakąkolwiek odpowiedź. Na szczęście po otrzymaniu srogiego lania w pierwszej rozgrywce, Dragons otrząsnęło się i zaprezentowało się o wiele lepiej w kolejnym pojedynku. Niemniej jednak KYIF gubiło się tylko przez początkowe kilkanaście minut, aby następnie znów przygnieść swoich rywali i zgarnąć trzy punkty ligowe.

Wyniki wczorajszych spotkań LVP SLO:

Wtorek, 10 lipca 2018
19:30 Vodafone Giants 1:1 ASUS ROG Army Bo2
21:30 KYIF eSports Club 2:0 Dragons E.C. Bo2

Aktualna tabela rozgrywek:

# Drużyna M W R P % wygranych map Punkty
1. Movistar Riders 8 5 3 0 81% 18
2. MAD Lions MAD Lions 8 3 5 0 68% 14
3. Vodafone Giants 8 3 4 1 62% 13
4. KYIF eSports Club 8 3 2 3 50% 11
5. ASUS ROG Army 8 1 6 1 50% 9
6. eMonkeyz 8 2 3 3 43% 9
7. Penguins 8 1 4 3 37% 7
8. Dragons E.C. 8 0 1 7 6% 1

Po więcej informacji dotyczących 15. sezonu LVP SuperLiga Orange zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spirit z awansem do play-offów Minora CIS

Team Spirit to trzeci już zespół, który może być pewny gry w fazie play-off CIS Minor Championship London 2018. Ukraińsko-rosyjski skład w swoim drugi...