fot. ESL/Beth Saravo

Polacy kontynuują grę w ESEA MDL. Dziś mecze Kinguin oraz PACT

Kinguin i PACT nadal mają szanse na awans do play-offów 28. sezonu ESEA Mountain Dew League. Aby jednak ostatecznie zająć miejsce w czołowej ósemce ekipy te nie mogą już pozwolić sobie na porażki, bo zgromadzona za nimi konkurencja nie śpi.

Aż dwie okazje na poprawienie swojego dotychczasowego dorobku będą mieli reprezentanci Kinguin. Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka jak dotychczas zgromadzili na swoim koncie 24 punkty, dzięki czemu zajmują trzecie miejsce. Tyle samo oczek zebrało jednak także dziewięć innych formacji, dlatego też wicemistrzowie Polski muszą się dziś naprawdę postarać. Ich kolejnymi rywalami będą Movistar Riders oraz Tricked Esport, czyli dwa zespoły, które również walczą o grę w fazie pucharowej.

W międzyczasie swój pojedynek rozegra także PACT. Kacper „darko” Ściera i spółka, podobnie jak wspomniane wcześniej Kinguin, mogą pochwalić się 24 punktami, ale rozegrali o dwa mecze więcej. Oznacza to, że do końca etapu ligowego pozostały im już tylko dwa starcia, a w pierwszym z nich gracze znad Wisły podejmą wspomniane już dziś Movistar Riders. Formacja rodem z Hiszpanii nadrabia bowiem zaległości, które nagromadziły się jej w pierwszych tygodniach bieżącego sezonu.

Środowy harmonogram spotkań prezentuje się następująco:

11 lipca
18:00 Team Kinguin vs Movistar Riders BO1
19:00 Movistar Riders vs PACT BO1
20:00 Team Kinguin vs Tricked Esport BO1

Wszystkie powyższe mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TACO Liquid

TACO: Majory CS:GO straciły swój prestiż

Format Majorów oraz eliminacji do nich już od dawna stanowi obiekt krytyki zarówno ze strony zwykłych graczy, jak i ekspertów oraz profesjonalistów. T...