fot. StarLadder

Spirit z awansem do play-offów Minora CIS

Team Spirit to trzeci już zespół, który może być pewny gry w fazie play-off CIS Minor Championship London 2018. Ukraińsko-rosyjski skład w swoim drugim dzisiejszym meczu pokonał forZe, dzięki czemu dołączył do HellRaisers i pro100, które awans zapewniły sobie już wczoraj.

forZe 11 : 16 Team Spirit

(CIS Minor – mecz wygranych grupy B)
11 5 Mirage 10 16
6 6

Spotkanie wystartowało zgodnie z planem – Spirit wygrało bowiem pierwszą pistoletówkę i bardzo szybko wyszło na kilkupunktowe prowadzenie. Ten stan nie trwał jednak długo, bo i forZe wreszcie się przebudziło i zdołało nawet zyskać skromną przewagę. Niemniej to były ostatnie podrygi pretendentów w tym meczu, bo później do głosu znowu doszli Vadim „DavCost” Vasilyev wraz z kolegami, którzy zanotowali serię aż sześciu zdobytych z rzędu oczek. Dzięki temu na koniec pierwszej połowy mogli się oni pochwalić wynikiem 10:5.

Po przejściu do ofensywy podopieczni Rustama „5TRYK#RA” Alimkulova okazali się lepsi w drugiej rundzie na pistolety, co pozwoliło im ponownie zbliżyć się do rywali. Wtedy można było podejrzewać, że losy wygranej ważyć się będą do samego końca, a może nawet czeka nas dogrywka, jednakże tak się nie stało. Wszystko dlatego, że Spirit sformowało wreszcie swoje szyki obronne i w zdecydowany sposób odparło forZe. Do końca meczu Rosjanie ugrali już tylko jeden punkt i polegli koniec końców 11:16.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat CIS Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Let's Do It zagra na DOTA Summit 9!

Niecałe dwa tygodnie temu Team Kinguin rozstał się ze swoją dywizją Dota 2. Od występu na ESL One Katowice pod koniec lutego Polacy zdołali awansować...