fot. Riot Games

Uzi zrobi sobie przerwę od profesjonalnej gry z powodu problemów zdrowotnych

Nieciekawe wieści płyną do nas z obozu zwycięzców tegorocznego Mid-Season Invitational. Marksman Royal Never Give Up – Jian „Uzi” Zi-Hao – będzie zmuszony odpuścić sobie rywalizację w profesjonalnych rozgrywkach w najbliższym czasie z powodu problemów zdrowotnych oraz związanej z nimi rehabilitacji.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem organizacji, Uzi zrobi sobie krótką przerwę od walki w LPL. Chiński marksman w ostatnich tygodniach najwyraźniej zbyt ostro przeciążał swoje ciało na treningach, gdyż jego lekarz zauważył u niego pewne problemy fizyczne, które wymagają odpoczynku i rehabilitacji. Organizacja nie podała jednak do publicznej informacji, kiedy dokładnie Uzi będzie mógł wrócić do gry w pierwszym składzie, ani co tak naprawdę mu dolega.

Nieobecność Uziego w Royal Never Give Up bez dwóch zdań znacząco wpłynie na możliwości oraz wyniki drużyny. Nie od dziś wiadomo przecież, że to właśnie on jest najważniejszym i najbardziej stabilnym punktem RNG, którego obawiają się wszyscy zawodnicy na świecie. Na ten moment nie wiadomo jednak kto zajmie miejsce legendarnego marksmana, gdyż organizacja nie ujawniła jeszcze żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Możemy jedynie przypuszczać, że jego miejsce w składzie zajmie zastępczy marksman RNG, czyli Dai „Able” Zhi-Chun.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy kontynuują grę w ESEA MDL. Dziś mecze Kinguin oraz PACT

Kinguin i PACT nadal mają szanse na awans do play-offów 28. sezonu ESEA Mountain Dew League. Aby jednak ostatecznie zająć miejsce w czołowej ósemce ek...