fot. Blizzard/Robert Paul

Stany Zjednoczone ogłosiły skład na Overwatch World Cup 2018

Stany Zjednoczone podejmą kolejną próbę podbicia międzynarodowej sceny Overwatch. Ekipa zza oceanu ogłosiła bowiem ostateczną, siedmioosobową kadrę, która na początku września weźmie udział w Overwatch World Cup 2018.

Z całej siódemki aż sześciu graczy na co dzień występuje w Overwatch League. Po dwóch reprezentantów doczekały się zresztą Houston Outlaws oraz San Francisco Shock – ci pierwsi na mistrzostwa wyślą Austina „Mumę” Wilmote oraz Shane’a „Rawkusa” Flaherty’ego, drudzy natomiast Granta „motha” Espe’a i utalentowanego Jaya „sinatrę” Wona. Cała wymieniona czwórka będzie miała sporo czasu na przygotowania, gdyż ich drużyny nie awansowały do play-offów OWL.

Tego samego nie można powiedzieć o Indym „SPACE’U” Halpernie i João Pedro „Hydrationie” Tellesie. Zawodnicy ci grają pod banderą formacji z Los Angeles, odpowiednio Valiant oraz Gladiators, i dziś w nocy rozpoczną walkę o triumf w pierwszym sezonie ligi Overwatcha. Co ciekawe, w zespole narodowym USA znalazło się również miejsce dla Zachary’ego „ZachaREEE’A” Lombardo, czyli wicemistrza północnoamerykańskiej dywizji Contenders, po który to tytuł sięgnął wraz z Fusion University.

Skład Stanów Zjednoczonych prezentuje się następująco:

Austin „Muma” Wilmot Indy „SPACE” Halpern João Pedro „Hydration” Telles
Jay „sinatraa” Won Zachary „ZachaREEE” Lombardo Shane „Rawkus” Flaherty
Grant „moth” Espe

Stany Zjednoczone rozpoczną walkę o awans do play-offów Overwatch World Cup 2018 już 7 września. To właśnie wtedy wystartuje amerykańska faza grupowa, podczas której gospodarze mierzyć się będą z Austrią, Brazylią, Kanadą, Norwegią oraz Szwajcarią.

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

Jankos o Rift Rivals: przyjechaliśmy tutaj, by uczyć się od ekip z Ameryki Północnej

Zaledwie kilka dni temu zakończyły się rozgrywki Rift Rivals 2018: NA x EU, które miały miejsce w Los Angeles. W wygranych ostatecznie przez reprezent...