fot. Fraglíder

Giants zmienia dzień przed DreamHackiem – obj jedzie zamiast Blastinho

Na dzień przed startem DreamHack Open Valencia 2018 Giants Gaming ogłosiło, że w Hiszpanii pojawi się w niepełnym składzie. Wraz z drużyną nie wystąpi bowiem Miguel „Blastinho” Llombart, którego miejsce zajmie Francisco „obj” Ramos.

Dla Portugalczyka jest to powrót do składu Giants po ponad miesiącu przerwy. Ramos trafił do zespołu jeszcze w styczniu tego roku i od tego czasu dotarł wraz z nim do finału 1. sezonu Master League Portugal, a także wystąpił na Moche XL Esports. 1 czerwca został jednak odsunięty od drużyny, by zrobić miejsce związanemu wcześniej z MAD Lions Miquelowi „Blastinho” Llombartowi. Niemniej teraz okazało się, że z przyczyn, których organizacja nie ujawniła, Hiszpan nie pojawi się w ojczyźnie, przez co swoją szansę otrzyma właśnie obj.

Wobec tego skład Giants Gaming podczas DreamHack Open Valencia 2018 prezentować się będzie następująco:

  • Ricardo „rmn” Oliveira
  • Omar „arki” Chakkor
  • João „KillDream” Ferreira
  • Francisco „obj” Ramos
  • Alejandro „ALEX” Masanet
  • Ricardo „AIm” Almeida – trener

Giants podczas DH Open rywalizować będzie w grupie A. Poza ekipą z Półwyspu Iberyjskiego trafiły do niej również takie ekipy, jak AGO Esports, Heroic oraz North – ta ostatnia będzie także pierwszym rywalem portugalsko-hiszpańskiego składu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

eUnited i compLexity powalczą dziś o awans na FACEIT Major London 2018

Przed nami ostatni dzień Americas Minor Championship London 2018. W grze pozostały już tylko trzy ekipy, chociaż Rogue walczy już tylko o nagrodę pien...