PACT molsi
fot. ESL

ESEA MDL: Movistar Riders lepsze od PACT

Zakończył się drugi dzisiejszy mecz Polaków rozgrywany w ramach ESEA MDL, w którym PACT podjęło walkę z Movistar Riders. Zespół Michała „molsiego” Łąckiego koniec końców okazał się być o słabszy od graczy z Półwyspu Iberyjskiego, przegrywając w lidze po raz siódmy.

Movistar Riders 16 : 8 PACT

(ESEA Mountain Dew League)
16 7 Mirage 8 8
9 0

Pierwsza pistoletówka oraz force wpadły na konto zawodników hiszpańskiej organizacji. Po chwili jednak zawodnicy PACT zdołali zgarnąć aż sześć oczek z rzędu, dzięki czemu wyszli na prowadzenie. Gra w dalszej części połówki była wyrównana, a gracze Movistar Riders po dwukrotnej porażce na swoim koncie mieli zaledwie jeden punkt mniej od Polaków.

Po zamianie stronie w rundzie pistoletowej ponownie zwyciężyła ekipa Juana „meisoNa” Carlosa Chacóna. On i jego koledzy moment później zatriumfowali jeszcze sześciokrotnie, a biało-czerwoni nękani brakiem funduszy ciągle próbowali ich zatrzymać. Dawid „lunAtic” Cieślak i jego koledzy jednak nawet grając z pełnym wyposażeniem nie byli w stanie wygrać z hiszpańsko-portugalską formacją, która ostatecznie zwyciężyła 16:8.

Po dzisiejszej porażce PACT plasuje się na 10. pozycji w klasyfikacji ESEA Mountain Dew League z ośmioma wygranymi i siedmioma porażkami. Już za kilka minut zobaczymy kolejne starcie Teamu Kinguin, które zmierzy się tym razem z Tricked. Transmisja tego spotkania wraz z polskojęzycznym komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

mynio zastąpi tecka w x-kom teamie?

Bieżący rok to dla x-kom teamu okres pełen wrażeń. Najpierw rebranding, potem wyjazd na pierwszego międzynarodowego lana, a następnie kolejne zmiany k...