minise kinguin
fot. ESL

Kinguin po fenomenalnym comebacku pokonuje Tricked w ESEA MDL

Po poprzednim zwycięstwie z Movistar Riders, Team Kinguin zmierzyło się z Tricked w swoim drugim dzisiejszym meczu ESEA MDL. Początkowo wydawało się, że Polacy polegną w starciu z duńskim zespołem, lecz ostatecznie po fenomenalnym comebacku w drugiej połówce Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka doliczyli na swoje konto kolejną wygraną.

Team Kinguin 16 : 14 Tricked

(ESEA Mountain Dew League)
16 4 Nuke 11 14
10 3

Gra Polaków w pierwszej części starcia na Nuke’u była fatalna. Tricked swój marsz ku zwycięstwu rozpoczęło od wygranej w aż ośmiu rundach z rzędu. Nasi rodacy zdołali co prawda pokonać rywali cztery razy – w 9., 10., 12. i 14. rundzie, lecz Duńczycy gigantyczną przewagą 11:4 mocno zmniejszyli szanse zawodników Kinguin na zwycięstwo w tym spotkaniu.

Po zamianie stron ekipa Karola „rallena” Rodowicza ponownie nie zdołała pokonać Simona „snedkera” Snedkera i spółki w pistoletówce, a następnie ze względu na problemy finansowe nie poradziła sobie także w kolejnych dwóch rundach, co jeszcze bardziej pogorszyło jej sytuacje. Spotkanie to pokazało nam jednak że wszystko jest możliwe, gdyż później „Pingwiny” zgarnęły na swoje konto aż dwanaście oczek z rzędu, dzięki czemu koniec końców wygrały z Tricked 16:14.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Team Kinguin plasuje się na 2. pozycji w klasyfikacji ESEA Mountain Dew League z tylko czterema porażkami na czternaście rozegranych pojedynków.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite

Epic Games przedstawia Summer Skirmish - turniej Fortnite'a z pulą 8 mln dolarów

Zaledwie dwa miesiące temu deweloperzy produkcji, która zawojowała światowy rynek gier, zapowiedzieli, że mają zamiar przeznaczyć aż 100 milionów dola...