fot. Pompa Team

Pompa Team otwiera dywizję PUBG

Ostatnimi czasy, gdy wspominaliśmy już o Pompa Teamie, to częściej dane nam było pisać o kolejnych sekcjach zamykanych przez tę organizację. Dzisiaj jednak tren ten został przerwany, a sama Pompa postanowiła skorzystać z ogromnej popularności gier z gatunku battle royale.

Dlatego też przyjęła ona pod swoje skrzydła zespół znany dotychczas jako Unity, który na co dzień rywalizuje w PlayerUnknown’s Battlegrounds. Polski zespół składa się z czterech graczy mających na swoim koncie m.in. triumf w PUBG Polskiej Lidze. Ekipa bezskutecznie ubiegała się także o awans na Intel Extreme Masters Oakland 2018 oraz DreamHack Austin 2018. Kolejne mecze rozgrywać będzie już pod banderą PT.

Nowy skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Leonard „Hitman3003” Paszkowski
  • eXvolution
  • Robert „Blakq” Paszkowski
  • Seweryn „Ryozin” Bluszcz

Pompa jest kolejną już polską organizacją, która rozszerzyła swoje wpływy o sekcję battle royale. Tylko na przestrzeni ostatnich miesięcy dywizje PUBG utworzyły ALSEN-Team oraz Izako Boars, zaś drużyny Fortnite’a zakontraktowały m.in. AGO Esports, Team Kinguin i PRIDE.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują play-offy Overwatch League, w puli 1,7 miliona dolarów!

Po wielu miesiącach ligowych zmagań Overwatch League wreszcie przechodzi w fazę play-off. W gronie uczestników pozostało już tylko sześć ekip, które d...