fot. DreamHack/Jennika Ojala

Rusza DreamHack w Walencji, w gronie uczestników AGO i Virtus.pro

Po raz drugi w tym roku dane nam będzie zobaczyć dwie polskie ekipy na ważniejszym międzynarodowym lanie. AGO Esports oraz Virtus.pro, bo o nich tu mowa, niedawno mierzyły się ze sobą podczas StarSeries i-League Season 5, a już dziś obie rozpoczną walkę podczas DreamHack Open Valencia 2018.

Pierwszy dzień zmagań zainaugurują jednak reprezentanci North, którzy podejmą Giants Gaming. Dla drużyny z Półwyspu Iberyjskiego będzie to pierwsza tak znacząca impreza w historii. Następnie zobaczymy również ciekawy pojedynek pomiędzy G2 Esports a Luminosity Gaming. Zarówno Francuzi, jak i Brazylijczycy zmagali się ostatnio z przetasowaniami kadrowymi i ich postawa jest sporą niewiadomą.

Dopiero potem na baczność będą mogli stanąć polscy kibice. Już o godzinie 15:00 AGO zmierzy się z Heroic, które w przeszłości sprawiało Polakom wiele problemów. Mimo to niedawno Damian „Furlan” Kisłowski i spółka ograli tego niewygodnego dla siebie rywala podczas zamkniętych eliminacji do DreamHack Masters Stockholm 2018. Pierwszą serię spotkań zamknie natomiast Virtus.pro. Legendarna drużyna pojawi się w Hiszpanii w Piotrem „morelzem” Taterką i wraz z nim spróbuje pokonać Fragsters.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 lipca
12:00 North vs Giants Gaming BO1
13:30 G2 Esports vs Luminosity Gaming BO1
15:00 Heroic vs AGO Esports BO1
16:30 Virtus.pro vs Fragsters BO1
18:00 mecz wygranych grupy A BO1
19:30 mecz wygranych grupy B BO1

Polskojęzyczna transmisja z DreamHack Open Valencia 2018 dostępna będzie na kanale GamerTV. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Golden Fnatic IEM Katowice

Golden zastąpi tarika podczas ELEAGUE Premier?

Ciemne chmury zbierają się nad Cloud9. Północnoamerykańskia ekipa od pewnego czasu musi borykać się z problemami natury personalnej, przez które nie j...