fot. StarLadder

Przed nami faza play-off Minora CIS, dziś poznamy kolejnego uczestnika FACEIT Major

Po dwóch dniach zmagań grupowych przyszła pora na fazę pucharową. Wśród uczestników CIS Minor Championship London 2018 pozostały już tylko cztery formacje, a jedna z nich już dziś zapewni sobie upragniony awans na FACEIT Major London 2018.

Play-offy rozpocznie bratobójczy ukraiński pojedynek pomiędzy Teamem Spirit a pro100. Ci pierwsi bez większych problemów zajęli pierwsze miejsce w grupie B, w której rozgromili m.in. 16:2 Monolith Gaming. Z kolei podopieczni organizacji Danylo „Zeusa” Teslenki zaczęli tego Minora najgorzej, jak się dało – od porażki 4:16 z PLINK-TECH. Kilka godzin później zrewanżowali się jednak swoim rywalom już w spotkaniu BO3.

Następnie w akcji zobaczymy głównych faworytów całej imprezy z HellRaisers. Bence „DeadFox” Böröcz i spółka dotychczas rozegrali tylko jeden mecz i nie zaprezentowali się w nim ze szczególnej strony, ale to wystarczyło, by ograć PLINK. Kolejnym przeciwnikiem HR będzie AVANGAR, które do zapewnienia sobie awansu potrzebowało aż trzech starć i w żadnym momencie nie mogło być pewne, że ostatecznie uda mu się  w fazie pucharowej wystąpić.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

12 lipca
10:15 Team Spirit vs pro100 BO3
13:30 HellRaisers vs AVANGAR BO3
16:45 finał drabinki wygranych BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat CIS Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

compLexity wygrywa amerykańskiego Minora!

Niespodzianka na zakończenie amerykańskiego Minora. W wielkim finale zawodów compLexity Gaming niespodziewanie pokonało faworyzowane Rogue i, co więce...