fot. Blizzard/Robert Paul

Boston nadal w dołku. Podsumowanie pierwszego dnia play-offów OWL

Bez większych niespodzianek zakończyły się rozegrane dziś w nocy pierwsze dwa mecze fazy play-off 1. sezonu Overwatch League. Po dość ciężkiej przeprawie w Stage 4 ekipa z Bostonu dalej nie może przerwać serii porażek i musiała uznać wyższość Philadelphia Fusion. Z kolei Los Angeles Gladiators w swoim pierwszym spotkaniu pewnie pokonało London Spitfire, podkreślając tym samym bardzo dobrą ostatnio dyspozycję.

Drużyna z Massachusetts po ostatnich klęskach nie była w swoim pierwszym meczu stawiana w roli faworyta i niestety potwierdziła te opinie. Mimo wielu prób ratowania sytuacji, Young-jin „Gamsu” Noh i koledzy jedynie odkładali w czasie nieuniknione i ostatecznie poddali się naporowi rywali, przegrywając z Philapelphia Fusion 1:3. Taka sytuacja bardzo źle wróży reprezentantom Bostonu, którzy od kilku tygodni nie są w stanie otrząsnąć się i powrócić do formy ze Stage 3. Być może najbliższy rewanż pozwoli przełamać ten impas.

Dużo lepiej wypadła za to drużyna z zachodniego wybrzeża. Pojedynek Los Angeles Gladiators z London Spitfire był w zasadzie grą jednostronną, w pełni kontrolowaną przez ekipę z Zachodu. Lwy potwierdziły tym samym, że nieprzypadkowo znalazły się na szczycie tabeli po Stage 4. Zwycięstwo 3:0 nad formacją z Londynu jedynie utwierdza w przekonaniu, że ich walka o finał będzie niezwykle zacięta.

Wyniki pierwszych meczów fazy play-off prezentują się następująco:

12 lipca
02:00 Boston Uprising 1:3 Philadelphia Fusion BO5
04:00 London Spitfire 0:3 Los Angeles Gladiators BO5

Powyższe cztery zespoły ponownie będziemy mogli oglądać już w najbliższy weekend. W sobotę nad ranem Boston Uprising podejmie Philapdelphia Fusion. Z kolei z soboty na niedzielę Los Angeles Gladiators raz jeszcze zmierzy się z London Spitfire. Przebieg fazy play-off OWL można także na bieżąco śledzić w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sater

E-Blue Digital Paradox zwycięzcą drugich otwartych kwalifikacji do ESL MP w LoL-a

W nocy zakończył się drugi otwarty turniej kwalifikacyjny do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Po kilku godzinach przedzierania si...