pro100 Flarich
fot. StarLadder

CIS Minor: pro100 pokonuje Team Spirit w półfinale drabinki wygranych

Za nami półfinał drabinki wygranych Minora Współnoty Niepodległych Państw, w którym Team Spirit zmierzył się z pro100 o możliwość udziału w finale, który da zapewni awans do Faceit Major. Po dwóch rozegranych mapach stało się jasne, że to Leonard „kenzor” Volodarchuk i spółka już po południu zawalczą o udział w tym prestiżowym wydarzeniu.

Team Spirit 0 : 2 pro100

(CIS Minor – półfinał drabinki wygranych)
12 10 Train 5 16
2 11
9 7 Cache 8 16
2 8
 Mirage 

Pierwsze trzy oczka podczas rozgrywki na Trainie wpadły na konto zawodników pro100. Team Spirit szybko rozpoczęło kontratak i do końca pierwszej połówki zgarnęło aż dziesięć punktów! Po zamianie stron sytuacja się odwróciła o 180 stopni. Ekipa Leonarda „kenzora” Volodarchuka najpierw odrobiła wszystkie straty, a następnie wyszła na prowadzenie 15:11. Koniec końców po jeszcze jednej porażce, podopieczni Michaela „kiko” Volkova zwyciężyli na tej mapie.

W pierwszej połówce gry na Cache’u walka była wyrównana. Pierwsze dwie rundy wpadły na konto drużyny pro100, która po chwili uległa trzy razy rywalom. W kolejnych minutach Team Spirit zdołał zgarnąć jeszcze cztery punkty, oddając kolejne sześć swoim przeciwnikom. W drugiej części spotkania dominował Vadim „flarich” Karetin wraz ze swoimi kolegami. Dali oni radę zwyciężyć w niej aż osiem razy, dzięki czemu wygrali na tej mapie 16:9.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat CIS Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Boston nadal w dołku. Podsumowanie pierwszego dnia play-offów OWL

Bez większych niespodzianek zakończyły się rozegrane dziś w nocy pierwsze dwa mecze fazy play-off 1. sezonu Overwatch League. Po dość ciężkiej przepra...