HellRaisers
fot. DreamHack/Jennika Ojala

HellRaisers zagra w finale drabinki wygranych Minora regionu CIS

Zakończył się drugi półfinał drabinki wygranych Minora Współnoty Niepodległych Państw, w którym AVANGAR zmierzyło się z HellRaisers. Druga wymieniona ekipa zdołała zwyciężyć na obu rozgrywanych mapach, dzięki czemu już po południu zawalczy z pro100 o udział w Faceit Major.

HellRaisers 2 : 0 AVANGAR

(CIS Minor – półfinał drabinki wygranych)
16 11 Dust2 4 4
5 0
16 4 Cache 11 13
12 2
 Inferno 

Gra zawodników AVANGAR na Duście2 była tragiczna. Ich przeciwnicy zaczęli swoją drogę ku zwycięstwu już w pierwszych rundach, kiedy zdołali szybko wyjść na prowadzenie 9:2. Do końca pierwszej połówki Timur „buster” Tulepov i spółka zdołali co prawda zgarnąć jeszcze dwa oczka, lecz ich szanse na wygraną były bardzo małe. Po zamianie stron sytuacja w ogóle się nie zmieniła, a HellRaisers już bez żadnej straty zatriumfowało na tej mapie 16:4.

W starciu na Cache’u początkowo byliśmy świadkami całkowicie innej gry reprezentantów AVANGAR. Przegrali oni wprawdzie zarówno w pistoletówce jak i w force, lecz chwilę później mogliśmy zobaczyć ich dosłownie gromiących swoich przeciwników! Pierwsza część spotkania zakończyła się korzystnym dla drużyny Aliego „Jame’a” Djamia wynikiem 4:11. Wydawałoby się, że HR nie da rady zwyciężyć na tej mapie – gracze tej ekipy musieliby odrobić aż siedem punktów. Powtórzyła się jednak historia z pierwszej połówki walki na Duście2 – nie dość, że międzynarodowa mieszanka odrobiła straty i wyszła na prowadzenie, ale też zwyciężyła 16:13, do końca meczu oddając rywalom tylko dwa oczka.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat CIS Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
pro100 Flarich

CIS Minor: pro100 pokonuje Team Spirit w półfinale drabinki wygranych

Za nami półfinał drabinki wygranych Minora Współnoty Niepodległych Państw, w którym Team Spirit zmierzył się z pro100 o możliwość udziału w finale, kt...