TyLoo StarLadder 2018
fot. StarLadder

TyLoo weźmie udział w DreamHack Masters Stockholm 2018

Poznaliśmy dziś przedostatniego uczestnika DreamHack Masters Stockholm 2018. TyLoo przed kilkoma godzinami zakończyło swoją przygodę w chińskim turnieju eliminacyjnym, którego zwycięzca miał otrzymać slota na DreamHack Masters Stockholm 2018. W ciągu kilku dni pokonało ono VG.Flash, EHOME, a także MAX, dzięki czemu zdołało awansować właśnie na te prestiżowe zawody.

Ekipa Hansela „BnTeTa” Ferdinanda jest obecnie najlepszym zespołem na azjatyckiej scenie Counter-Strike’a i jednym z najlepszych na świecie. W tym roku Hui „DD” Wu wraz z kolegami zdołał już kilkukrotnie wziąć udział w półfinałach dużych imprez. TyLoo zajęło między innymi 3-4. miejsca podczas CS:GO Asia Championships 2018 oraz Intel Extreme Masters Sydney 2018. Azjaci wzięli udział także w StarSeries i-League Season 5 oraz DreamHack Masters Marseille 2018, w których nie odnieśli sukcesów. Dziś zawodnicy tej drużyny otrzymali kolejną szansę na wykazanie swoich umiejętności przed fanami i pokazanie, że potrafi ona walczyć z najlepszymi.

Obecnie lista uczestników wydarzenia prezentuje się następująco:

Astralis FaZe Clan Fnatic Gambit Esports
Ghost Gaming HellRaisers Heroic MIBR
mousesports Natus Vincere Ninjas in Pyjamas North
NRG Esports OpTic Gaming TyLoo

DreamHack Masters Stockholm 2018 odbędzie się między 29 sierpnia a 2 września w mogącym pomieścić do 16 tysięcy osób Ericsson Globe. W sumie udział w zawodach weźmie szesnaście drużyn, które powalczą o łączną pula nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
HellRaisers

HellRaisers pewne udziału na Faceit Major 2018!

Za nami finał drabinki zwycięzców Minora Wspólnoty Niepodległych Państw, w którym pro100 zmierzyło się z HellRaisers o udział w Faceit Major 2018. Już...