virtus.pro pasha
fot. PGL

DH Open: Virtus.pro przegrywa z Fragsters 16:1, AGO ulega Heroic

Nie tak to miało wyglądać… Za nami pierwsze dwa mecze polskich drużyn rozgrywane w ramach DreamHack Open Valencia 2018. W pierwszym z nich AGO Esports uległo duńskiemu Heroic, w drugim natomiast Virtus.pro zostało rozgromione przez Fragsters 16:1.

Heroic 16 : 9 AGO Esports

(DH Open Valencia 2018 – grupa A)
16 10 Overpass 5 9
6 4

Pierwsze trzy rundy wpadły na konto zawodników Heroic. Damian „Furlan” Kisłowski i spółka co prawda po chwili zgarnęli cztery oczka, lecz ich rywale coraz bardziej parli do przodu. Do końca połówki biało-czerwoni zdołali zatriumfować jeszcze tylko raz, przez co zakończyli ją pięciopunktową stratą.

Po zamianie stron sytuacja zawodników AGO Esports się nie zmieniła. Polacy co prawda wygrali w pistoletówce, lecz force został zdobyty przez Duńczyków. Gdy ekipa Adama „friberga” Friberga na swoje konto dodała kolejne cztery rundy, nadwiślańscy gracze praktycznie stracili szansę na zwycięstwo. Koniec końców zatriumfowało Heroic, które pokonało Jastrzębie 16:9.

Virtus.pro 1 : 16 Fragsters

(DH Open Valencia 2018 – grupa B)
1 1 Train 14 16
0 2

Gra Filipa „NEO” Kubskiego i spółki w pierwszej połowie pojedynku na Trainie była tragiczna. Biało-czerwonym na piętnaście rozegranych przez nich rund udało się zgarnąć tylko jedną – jedenastą. Powrót okazał się dla Polaków niemożliwy, gdyż po zamianie stron przegrali oni pistoletówkę, a po chwili również force, co zakończyło mecz wynikiem 16:1 dla Fragsters.

Już za chwilę rozpocznie się walka North z Heroic. Transmisja wszystkich spotkań odbywających się w ramach DreamHack Open Valencia 2018 dostępna będzie na kanale GamerTV na Twitchu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą relacją tekstową, w której znajdziecie informacje o wynikach, uczestnikach i meczach odbywających się podczas tych zawodów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Katowice 2019 turniejem rangi Major!

Intel wraz z ESL, największą na świecie organizacją esportową, po raz kolejny zorganizują Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach...