fot. StarLadder

StarSeries i-League S6 wracają na początku października

Cała polska społeczność CS:GO żyje obecnie informacją o Majorze, który w przyszłym roku zostanie zorganizowany przez ESL w Katowicach. W tej sytuacji wielu kibicom mogło zapewne umknąć ogłoszenie przez StarLaddera StarSeries i-League S6. Zawody te tradycyjnie odbędą się w Kijowie, a w puli nagród znajdzie się 300 tysięcy dolarów. Szesnaście zespołów pojawi się w Ukrainie od 7 do 14 października. Niejasne jest jeszcze, ile ekip otrzyma bezpośrednie zaproszenie, a ile będzie musiało walczyć o miejsce w eliminacjach.

Jesienne rozgrywki będą już trzecią tegoroczną odsłoną StarSeries i-League. W lutym po trofeum sięgnęło mousesports, natomiast na początku czerwca przed własną publicznością najlepsze okazało się Natus Vincere. Podczas letnich zawodów swój największy sukces osiągnęło z kolei AGO Esports, które w świetnym stylu dotarło aż do ćwierćfinału.

W trakcie dwóch poprzednich edycji zmagań faza grupowa toczona była przy użyciu systemu szwajcarskiego BO3, ale organizatorzy zdecydowali się powrócić do rozgrywania w pierwszej części rywalizacji tylko spotkań BO1. Zmianie uległ również wygląd fazy pucharowej turnieju. Tym razem zwycięzców ćwierćfinałów i półfinałów wyłonią starcia BO3, a triumfatora całych zawodów pojedynek BO5.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports

DH Open: Heroic vs AGO Esports – statystyki graczy

AGO Esports rozegrało dziś swój pierwszy mecz w ramach DreamHack Open Valencia 2018. Jastrzębie, podobnie do Virtus.Pro, poniosły porażkę na początek...