HellRaisers
fot. StarLadder

HellRaisers pewne udziału na Faceit Major 2018!

Za nami finał drabinki zwycięzców Minora Wspólnoty Niepodległych Państw, w którym pro100 zmierzyło się z HellRaisers o udział w Faceit Major 2018. Już po dwóch rozegranych mapach okazało się, że to ekipa Özgüra „woxica” Ekera weźmie udział w tym prestiżowym turnieju.

pro100 0 : 2 HellRaisers

(CIS Minor – finał drabinki wygranych)
14 7 Dust2 8 16
7 8
11 9 Inferno 6 16
2 10
 Mirage 

Pierwsze siedem oczek podczas starcia na Duście2 wpadło na konto zawodników HellRaisers. Ich przeciwnicy nie zamierzali się jednak poddać, gdyż już po chwili zgarnęli siedem następnych punktów i oddali w międzyczasie jeden rywalom. Po zamianie stron Kirill „ANGE1” Karasiow i spółka ponownie zatriumfowali w pistoletówce, a następnie wygrali w dwóch kolejnych rundach. Walka do samego końca była już jednak w miarę wyrównana, a drużyna, w której skład wchodzą gracze z całego świata, pokonała swoich rywali 16:14.

Na początku walki na Inferno żadna z ekip nie potrafiła wyjść na prowadzenie. Dopiero pod koniec połówki zawodnicy pro100 powiększyli swoją przewagę do trzech oczek. W drugiej części spotkania Leonard „kenzor” Volodarchuk wraz z kolegami zdołał zwyciężyć tylko dwukrotnie – w 19. i 26. rundzie, przez co wygrana na drugiej mapie wpadła na konto HellRaisers.

Na ten moment lista uczestników Faceit Major prezentuje się następująco:

Cloud9 FaZe Clan Natus Vincere MIBR
mousesports Winstrike Team G2 Esports G2 Esports Fnatic
Gambit Esports Vega Squadron Space Soldiers BIG
Astralis Team Liquid North Virtus.pro
compLexity Gaming Rogue HellRaisers

Już jutro odbędą się kolejne spotkania rozgrywane w ramach Minora regionu CIS, w których zostanie wyłoniony kolejny uczestnik wrześniowego Majora. Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat CIS Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarSeries i-League S6 wracają na początku października

Cała polska społeczność CS:GO żyje obecnie informacją o Majorze, który w przyszłym roku zostanie zorganizowany przez ESL w Katowicach. W tej sytuacji...