fot. DreamHack/Adela Sznajder

Heroic pierwszym półfinalistą DreamHack Open Valencia 2018

Zakończyło się dzisiejsze przedostatnie spotkanie rozgrywane w ramach DreamHack Open Valencia 2018. W meczu wygranych grupy A o awans do półfinału North zmierzyło się z Heroic. Po niecałej godzinie okazało się, że w duńskich derbach zwyciężyła ekipa Patricka „es3taga” Hansena.

North 10 : 16 Heroic

(DH Open Valencia 2018 – grupa A)
10 5 Mirage 10 16
5 6

Przez praktycznie całą pierwszą połówkę nie do zatrzymania byli zawodnicy Heroic. Nikolaj „niko” Kristensen i spółka już po kilku minutach wysunęli się na prowadzenie 10:1. Mogłoby się wydawać, że North spotka taki sam los jak Virtus.pro, które zaledwie godzinę temu zostało rozgromione przez Fragsters, lecz chwilę przed zamianą stron Skandynawowie zdołali odrobić cztery oczka.

W drugiej części spotkania Markus „Kjaerbye” Kjærbye i jego koledzy kontynuowali comeback, dzięki któremu zrównali się z przeciwnikiem przy wyniku 10:10. Wszystkie kolejne rundy wpadły jednak na konto graczy Heroic, którzy koniec końców zwyciężyli w spotkaniu na Mirage’u i awansowali dzięki temu do półfinałów tej imprezy.

Już za chwilę rozpocznie się walka Fragsters z Luminosity Gaming. Transmisja wszystkich spotkań odbywających się w ramach DreamHack Open Valencia 2018 dostępna będzie na kanale GamerTV na Twitchu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą relacją tekstową, w której znajdziecie informacje o wynikach, uczestnikach i meczach odbywających się podczas tych zawodów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

es3tag o odsunięciu RUBINO: Potrzebowaliśmy stabilizacji

Za Heroic świetny początek DreamHack Open Valencia. Skandynawowie pewnie pokonali AGO Esports oraz North i jako pierwsi zameldowali się w fazie play-o...