MIBR
fot. ESL/Bart Oerbekke

MIBR zastąpi Liquid na światowych finałach ZOTAC Cup Masters

MIBR otrzymało bezpośrednie zaproszenie na światowe finały ZOTAC Cup Masters, podczas gdy Team Liquid zdecydowało się zrezygnować z udziału w tym wydarzeniu. Dzięki temu Jake „Stewie2K” Yip i spółka będą mogli stanąć naprzeciw takim zespołom jak Virtus.pro, TyLoo, czy Team Kinguin.

Brazylijsko-amerykańska formacja po raz pierwszy wystąpiła na lanie w nowych barwach podczas ESL One Cologne. Debiut zawodników Made in Brazil nie zakończył się jednak tak, jak byśmy tego oczekiwali – zespół ten odpadł już w fazie grupowej, przegrywając przeciwko BIG, które następnie dotarło aż do finału tego turnieju. Dziś ekipa Fernanda „fera” Alvarenga otrzymała więc kolejną szansę na poprawę swojego wizerunku po ostatnich seriach porażek.

ZOTAC nie podało powodu wycofania się Teamu Liquid, a sama organizacja również nie wystosowała żadnego oficjalnego oświadczenia. Możliwe jednak że przedstawiciele tej drużyny wkrótce powiadomią fanów o sytuacji za pomocą Twittera.

Aktualnie lista uczestników finałów ZOTAC Cup Masters przedstawia się następująco:

VG.Flash TyLoo MVP PK Virtus.pro
Team Kinguin MIBR Ghost Gaming

ZOTAC Cup Masters 2018 odbędzie się 24-26 sierpnia. W turnieju udział weźmie osiem zespołów, a łączna pula nagród wyniesie 300 000 dolarów. Aż dwie trzecie tej kwoty zgarnie triumfator zawodów. Do wymienionych powyżej ekip dołączy jeszcze jedna, która otrzyma bezpośrednie zaproszenie od organizatorów imprezy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy grupy i harmonogram ELEAGUE Premier 2018

Już za nieco ponad tydzień odbędzie się turniej ELEAGUE Premier 2018, w którym osiem zespołów ze ścisłej światowej czołówki Counter-Strike'a powalczy...