fot. ESL/Helena Kristiansson

Oficjalnie: tarik zastępuje boltza w MIBR!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w składzie MIBR doszło do pierwszej zmiany. Miejsce zawodzącego ostatnimi czasy Ricardo „boltza” Prassa oficjalnie zajął Tarik „tarik” Celik, który ledwie wczoraj oficjalnie rozstał się z Cloud9.

Plotki o rychłych przenosinach Amerykanina do Made in Brazil przewijały się w mediach już od jakiegoś czasu, a wszystko wydawało się niemal pewne od momentu, gdy 22-latek rozstał się z C9. I wreszcie stało się – Celik przejmie schedę po boltzu, który miał znajdować się na wylocie jeszcze w czasach gry pod banderą SK Gaming. Po niezłym wejściu w skład pod koniec ubiegłego roku Brazylijczyk z czasem znacząco spuścił z tonu. Dość powiedzieć, że spisywał się on nawet słabiej od powszechnie krytykowanego Jake’a „Stewie2K” Yipa.

A jeśli już przy Yipie jesteśmy to warto wspomnieć, że zarówno on, jak i tarik przez siedem miesięcy występowali wspólnie w barwach Cloud9. W tym czasie udało im się dotrzeć na podium kilku prestiżowych imprez, ale przede wszystkim obaj Amerykanie mogli wznieść w górę puchar za wygranie Majora. Niemniej krótko po sukcesie odniesionym w Bostonie zespół podupadł na formie, co zakończyło się odejściem Stewie2K. Teraz podobną drogą podążył również Celik, którego debiut w MIBR będzie miał miejsce podczas zbliżającego się ELEAGUE CS:GO Premier 2018.

W tej sytuacji skład MIBR prezentuje się następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Marcelo „coldzera” David
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Jake „Stewie2K” Yip
  • Tarik „tarik” Celik
  • Ricardo „dead” Sinigaglia – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spitfire czy Gladiators? W nocy poznamy ostatniego półfinalistę Overwatch League

W gronie półfinalistów pierwszego sezonu Overwatch League pozostało już tylko jedno wolne miejsce. Ale już dziś w nocy zapełni je jeden z ćwierćfinali...