fot. Blizzard

Kolejny tydzień Overwatch Contenders. Czy drużyna Danyego odbije się od dna?

Jak dotychczas Karol „Danye” Szcześniak nie miał szczęścia. Jego Copenhagen Flames nadal czeka bowiem na pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie Overwatch Contenders, przez co jak na razie okupuje ostatnią lokatę w grupie B.

To może się jednak zmienić już dziś, bowiem ekipa Polaka już wieczorem rozegra swój trzeci mecz. Tym razem jej rywalem będzie fiński Team Gigantti, który z kompletem zwycięstw zajmuje fotel lidera wespół z CIS Hope. Nic więc dziwnego, że to właśnie gracze z północy Europy będą faworytami tego pojedynku i Szcześniak oraz jego koledzy będą musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności jeśli chcą jeszcze zachować nadzieje na awans do fazy pucharowej.

Ponadto zobaczymy również starcie wspomnianego już CIS Hope z One.PoinT. Andrei „uNFixed” Leonov i spółka wystartowali naprawdę dobrze i z taką grą mają realne szanse, by powtórzyć wyczyn z poprzedniej edycji rozgrywek, gdy to dotarli aż do półfinału. Nie można też nie wspomnieć o spotkaniu Francuzów z Eagle Gaming, którzy po dość przeciętnym początku mogą ugruntować swoją pozycję w połowie stawki. Niemniej do tego potrzebna im będzie wygrana nad We Have Org, które także nie poznało jeszcze smaku wygranej.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

17 lipca – grupa B
18:00 CIS Hope vs One.PoinT BO4
20:00 Eagle Gaming vs We Have Org BO4
22:00 Team Gigantti vs Copenhagen Flames BO4

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Zmagania grupowe potrwają do 31 lipca, a na ich koniec po cztery najlepsze formacje z każdego ze zbiorów zapewnią sobie awans do fazy play-off.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Golden i STYKO zagrają w Cloud9 podczas ELEAGUE Premier

Wcześniejsze plotki znalazły wreszcie swoje potwierdzenie. Cloud9 oficjalnie ogłosiło bowiem, że podczas zbliżającego się ELEAGUE CS:GO Premier 2018 k...