fot. DreamHack/Jennika Ojala

Oficjalnie: Golden i STYKO zagrają w Cloud9 podczas ELEAGUE Premier

Wcześniejsze plotki znalazły wreszcie swoje potwierdzenie. Cloud9 oficjalnie ogłosiło bowiem, że podczas zbliżającego się ELEAGUE CS:GO Premier 2018 korzystać będzie z pomocy dwóch zmienników – Martina „STYKO” Styka oraz – Maikila „Goldena” Selima. Jest to efekt ostatnich przetasowań, które miały miejsce w szeregach północnoamerykańskiej organizacji.

Jeszcze pod koniec maja z drużyną pożegnał się Pujan „FNS” Mehta, który nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Już wtedy pojawiły się też pierwsze problemy z uzupełnieniem powstałej w ten sposób wyrwy, ale na tym nie koniec. Kilka dni temu na transfer do MIBR zdecydował się dotychczasowy lider formacji, Tarik „tarik” Celik, przez co w składzie C9 pozostało zaledwie trzech graczy. Czasu nie było też zbyt wiele, więc ekipa zza oceanu musiała zadowolić się doraźnymi rozwiązaniami.

Kolejną szansę na występ pod banderą Cloud9 otrzyma niechciany w mousesports STYKO, który wspomógł już północnoamerykański zespół podczas ESL One Cologne 2018. Drugi wolny fotel zajmie natomiast Golden, który w pierwszych miesiącach 2018 roku doprowadził Fnatic do triumfu podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018 oraz światowych finałów WESG 2017. Mimo to w połowie czerwca wylądował na rezerwie.

Wobec tego skład Cloud9 podczas ELEAGUE Premier będzie prezentować się następująco:

  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Martin „STYKO” Styk – zmiennik
  • Maikil „Golden” Selim – zmiennik
  • Soham „valens” Chowdhury – trener

Sam turniej startuje już 21 lipca. Podczas zawodów Cloud9 rywalizować będzie w grupie A, do której trafiły także MIBR, Team Liquid oraz Astralis. To właśnie ta ostatnia drużyna będzie pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Sohama „valensa” Chowdhury’ego.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TyLoo bntet IEM Katowice 2018

Drugi dzień fazy grupowej azjatyckiego Minora, do gry wchodzi m.in. TyLoo

Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień fazy grupowej Asia Minor Championship London 2018. Wczoraj awans do fazy pucharowej zapewniły sobie SCAR...