fot. ESL

KubiK leci wraz z Virtus.pro na IEM Shanghai 2018

Nie wybieram się na najbliższego DreamHacka do Walencji. Co będzie dalej? Tak, jak powiedziałem, wszystko będzie zależało od drużyny i zakresu moich obowiązków – mówił tydzień temu w rozmowie z naszym serwisem Kuba „KubiK” Kubiak, który dopiero co rozpoczął testy jako analityk Virtus.pro. Teraz jednak wiemy już, że znany trener i komentator wspomoże Virtusów podczas zbliżającego się Intel Extreme Masters Shanghai 2018.

Informację tę za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził sam 25-latek. Tym samym będzie miał on pierwszą okazję, by na żywo wesprzeć Filipa „NEO” Kubskiego i jego kolegów podczas lanowej imprezy. Przypomnijmy, że poza VP w Szanghaju pojawią się również m.in. Gambit Esports, HellRaisers oraz NRG Esports. Co prawda same zawody nie wliczają się do cyklu Intel Grand Slam, ale i tak uczestnicy nie mają na co narzekać – wszak łączna pula nagród wyniesie tam 250 tysięcy dolarów.

W przeszłości KubiK prowadził już Vexed Gaming oraz Team AGG, zaś ostatnie dwa lata spędził w PRIDE. Teraz ma on pomóc Virtus.pro wyjść z przedłużającego się kryzysu – przypomnijmy, że legendarna formacja ostatni znaczący turniej wygrała w lutym 2017 roku, gdy to sięgnęła po triumf podczas DreamHack Masters Las Vegas 2017.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Happy i RpK wspomogą Tempo Storm podczas eliminacji do StarSeries i-League

Od samego początku nowy skład Tempo Storm nie miał łatwo. Zaczęło się od problemów ówczesnego trenera, Laratza "dracU" Domíngueza, który, jak się okaz...