fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Izak i Ewron wśród uczestników Fortnite Summer Skrimish. W puli nagród pół miliona dolarów

Już jutro, 21 lipca o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwsza europejska edycja cyklu Fortnite Summer Skirmish, a jej pula nagród wyniesie aż 500 000 dolarów, z czego 60 tysięcy wpadnie na konto zwycięzcy.

Nadchodzące zawody zgodnie z zapowiedzią Epic Games będą wyglądały inaczej niż ubiegłotygodniowe. Wszyscy gracze wezmą udział w dziesięciu potyczkach solo, a dwudziestu najlepszych otrzyma nagrodę pieniężną. Jedną z zalet nowego systemu turniejowego jest to, że duże znaczenie będą miały zdobyte fragi. Każdy z uczestników będzie grał na osobnym serwerze, zwykłym tzw. matchmakingu i miejsce, które zajmie oraz liczba eliminacji będzie miała wpływ na końcową klasyfikację turnieju. Skłoni to wszystkich biorących udział w tym wydarzeniu do używania dynamicznej taktyki, co doda atrakcyjności całemu Fortnite Summer Skirmish.

Organizatorzy ujawnili również uczestników jutrzejszego turnieju. Z naszego kraju wystąpi aż sześć osób, w tym Piotr „Izak” Skowyrski, Kamil „Ewron” Lachowski, Jakub „Lothar” Szygulski, Jacek „HighStyled” Kamiński, Karol „Friz” Wiśniewski oraz Sebastian „Sk1x” Sieczkowski. Każdy z zawodników na swoim kanale będzie prowadził transmisję z gry, co pozwoli widzom na zobaczenie imprezy z różnych punktów widzenia.

Oficjalna transmisja z Fortnite Summer Skirmish wraz z polskim komentarzem będzie dostępna na kanale gameset_tv na Twitchu. Rywalizację będzie można obejrzeć również na kanale PAGO oraz u każdego z uczestników.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna szansa na grę w 17. sezonie ESL MP w CS:GO, dziś ruszają drugie otwarte eliminacje

Przegapiliście pierwszą szansę na awans do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive? Nic straconego, już dziś ruszą bowiem...