Sówek: Staramy się pozyskać tecka i myślimy nad jednym zawodnikiem z PPL

Ostatnie dni to dla Izako Boars czas pożegnań. Tydzień temu z ekipą rozstali się dwaj zawodnicy, Michał „michi” Majkowski oraz Mateusz „Morfan” Świętochowski, zaś wczoraj rolę trenera pierwszego zespołu pełnić przestał Damian „MdN” Kisielewski. Wygląda jednak na to, że już niedługo przynajmniej część tych braków zostanie uzupełniona.

A tak przynajmniej twierdzi menadżer IB, Mateusz „Sówek” Kowalczyk. W opublikowanym przez siebie filmie 27-latek potwierdził też to, co wszyscy podejrzewali już od jakiegoś czasu – do Izako Boars przymierzany jest Karol „tecek” Kapczyński. – Odnośnie zmian – nie wiem czy śledzicie, pewnie tak. Staramy się pozyskać tecka, zobaczymy jak to pójdzie. Na razie zapowiada się w porządku. No i myślimy jeszcze nad pozyskaniem jednego z zawodników z PPL-a, którego gdzieś tam znaleźliśmy, a który nie grał jeszcze w żadnej poważnej organizacji. Wydaje nam się jednak, że jesteśmy w stanie go poprowadzić do tego, aby nasze doświadczenie zaprocentowało u niego – wyjaśnił Kowalczyk.

Co ciekawe, dziś na profilu ESL Izako Boars tecek pojawił się już w składzie drużyny. Ponadto dodany został również Michal „RETO” Silski, którego w ubiegłym roku można było oglądać m.in. podczas Pucharu Polski Cybersport w barwach ProXima Gaming, a obecnie rywalizuje w Polish Pro League. Nie do końca wiadomo jednak czy to właśnie o niego chodziło.

Wracając jednak do samego filmu, warto tym miejscu przypomnieć, że jeszcze do czerwca funkcję menadżera pełnił Ziemowit „7iemowit” Ryś, jednakże został wyrzucony z organizacji po pyskówce, w którą wdał się z Karolem „repo” Cybulskim. Po krótkim czasie jego miejsce zajął właśnie Sówek, który w swoim materiale odniósł się również do sytuacji, którą wówczas zastał: – Moim głównym celem jest po prostu zmotywowanie zawodników. Chłopaki byli trochę zdemotywowani, bardzo łagodnie to ujmując. Więc ja pełnię też taką rolę motywatora. Nie powiedziałbym, że psychologa czy coacha mentalnego, bo nie mam takich kompetencji, ale sam gdzieś tam lubię rywalizować, rywalizowałem i w Stanach, i w Polsce. I wierzę, że ta moja motywacja gdzieś tam, którą mam, jest w stanie przełożyć się na tych zawodników – stwierdził

Poniżej prezentujemy pełny film:

 

Nie byłem w stanie znaleźć bardziej emocjonującego intra. Mam nadzieję, że się spodoba. 🙂

Posted by Mateusz „Sówek” Kowalczyk on Saturday, July 21, 2018

W materiale można usłyszeć także nieco informacji na temat odejścia Morfana i michiego oraz planów Izako Boars związanych z wynajęciem gaming office’a, z którego mieliby korzystać gracze wszystkich zakontraktowanych w organizacji dywizji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP nadal w grze, Sprout za burtą Minora

Reprezentanci Ninjas in Pyjamas wciąż liczą się w grze o awans na FACEIT Major London. Szwedzki zespół wygrał finał drabinki przegranych, w którym ryw...