fot. DreamHack/Adela Sznajder

Red Reserve dołącza do grona uczestników Games Masters Clash

Organizatorzy Games Clash Masters 2018 ogłosili dziś trzecią już drużynę, która z ich rąk otrzymała bezpośrednie zaproszenie na wrześniową imprezę. Tą okazało się Red Reserve, które niedawno można było oglądać w akcji podczas europejskiego Minora.

Były skład GODSENT nie był jednak w stanie zapewnić sobie awansu na FACEIT Major London 2018 i odpadł już w fazie grupowej. Niemniej nie oznacza to, że Szwedzi są drużyną słabą, wszak regularnie możemy oglądać ich m.in. na turniejach z serii DreamHack Open, a w tym roku jeszcze w poprzednich barwach rywalizowali także na StarSeries i-League Season 5 oraz światowych finałach WESG 2018.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

AGO Esports HellRaisers Heroic
Team Kinguin Red Reserve Sprout Esports

Games Clash Masters odbędzie się między 28 a 30 września w Gdyni. Łączna pula nagród zawodów, w których udział weźmie w sumie osiem drużyn, wyniesie 90 tysięcy dolarów, z czego dla zwycięzców wielkiego finału przewidziano 50 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite na Androida

Fortnite na Androida dostępny. Ruszyły zapisy do beta testów!

Dzisiaj swoją premierę miał Samsung Galaxy Note 9. Razem z nim poznaliśmy kolejne szczegóły na temat wersji mobilnej Fortnite. Na szczęście dla wielu...