fot. ESL/Adela Sznajder

STYKO pozostanie w Cloud9 do końca września?

Od Majora dzieli nas już tylko niespełna miesiąc, a mimo to nadal oficjalnie nie wiemy w jakim składzie na londyńskiej imprezie wystąpi Cloud9. Niemniej neL z serwisu VPEsports twierdzi, że północnoamerykańska organizacja nie ma zamiaru nas zaskakiwać i w stolicy Wielkiej Brytanii ponownie pojawi się z Martinem „STYKO” Stykiem.

Słowak przez ostatnie kilkanaście miesięcy związany był z mousesports, ale pod koniec czerwca wylądował na ławce rezerwowych, by zrobić miejsce dla pozyskanego z Virtus.pro Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Styk nie miał jednak czasu na zbyt długi urlop, bo już na początku lipca dołączył do C9, by jako zmiennik wystąpić na ESL One Cologne 2018. Później mogliśmy go zresztą oglądać również przy okazji ELEAGUE CS:GO Premier 2018.

Teraz wiele wskazuje, że na tym przygoda 22-latka z ekipą zza oceanu się nie zakończy, gdyż zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami pozostanie on w niej aż do końca września. Jeśli faktycznie tak by się stało, to STYKO przywdziałby trykot Cloud9 jeszcze podczas FACEIT Major London 2018 oraz BLAST Pro Series Istanbul 2018. Dopiero po zakończeniu tej drugiej imprezy zapaść miałaby ostateczna decyzja co do przyszłości słowackiego gracza.

Jeśli powyższe plotki potwierdzą się, skład Cloud9 będzie prezentować się następująco:

  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim
  • Martin „STYKO” Styk – zmiennik
  • Soham „valens” Chowdhury – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już w listopadzie Intel Extreme Masters zawita do Chicago!

ESL, największa na świecie firma esportowa oraz Intel, technologiczny lider w esporcie, ogłosiły wieloletnią współpracę z United Center i Wintrust Are...