fot. ESL/Bart Oerbekke

Poznaliśmy pierwszą ósemkę uczestników IEM Chicago 2018

Kilkadziesiąt minut temu ESL potwierdziło, że w listopadzie za oceanem odbędzie się Intel Extreme Masters Chicago 2018, o czym szerzej pisaliśmy tutaj. Na tym jednak nie koniec informacji, gdyż organizatorzy podzielili się również listą zawierającą pierwszych ośmiu uczestników.

Co ciekawe, w gronie tym nie znalazły się Natus Vincere ani też Cloud9. A kto jest? Polskich kibiców na pewno ucieszy bezpośrednie zaproszenie dla mousesports, którego barwy na co dzień reprezentuje Janusz „Snax” Pogorzelski. Ponadto w Illinois pojawią się na pewno Astralis i FaZe Clan, czyli finaliści IEM Sydney. Bardzo silną reprezentacją będą mogli pochwalić się gospodarze – ze Stanów Zjednoczonych wywodzą się bowiem Team Liquid oraz NRG Esports, zaś MIBR i Renegades rywalizują tam na co dzień.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis BIG FaZe Clan Team Liquid
MIBR mousesports NRG Esports Renegades

Intel Extreme Masters Chicago 2018 odbędzie się między 6 a 11 listopada w mogącej pomieścić ok. 10 tysięcy osób Wintrust Arenie. W sumie o łączną pulę nagród, która wyniesie 250 tysięcy dolarów, powalczy szesnaście drużyn.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STYKO pozostanie w Cloud9 do końca września?

Od Majora dzieli nas już tylko niespełna miesiąc, a mimo to nadal oficjalnie nie wiemy w jakim składzie na londyńskiej imprezie wystąpi Cloud9. Niemni...