fot. DreamHack/Adela Sznajder

Heroic z zaproszeniem na DreamHack Open Montreal 2018

Organizatorzy DreamHack Open Montreal 2018 nie próżnują. Wczoraj zaproszenie na wrześniową imprezę otrzymało bowiem ENCE eSports, zaś dziś do Finów dołączył także skandynawski skład Heroic, który w tym roku miał okazję wystąpić na dwóch imprezach z serii DH Open.

Rok 2018 to dla Heroic okres ogromnych zmian. Zaczęło się w kwietniu, bo właśnie wtedy ekipę na rzecz OpTic Gaming opuścili Jakob „JUGi” Hansen oraz Marco „Snappi” Pfeiffer, zaś w międzyczasie problemy zdrowotne zaczęły doskwierać Rubenowi „RUBINO” Villarroelowi. To właśnie z tego powodu ekipa bardzo długo musiała sobie radzić przy wsparciu zmienników, a większej stabilizacji nie osiągnęła do dziś. Ostatnia roszada personalna miała miejsce wczoraj, bo właśnie wtedy do zespołu trafił Daniel „mertz” Mertz z North, zastępując Nikolaja „niko” Kristensena, który powędrował w odwrotnym kierunku. To całe zamieszanie miało oczywiście wpływ na wyniki Skandynawów, którzy w ostatnich miesiącach tylko dwukrotnie pojawili się na zawodach z pulą nagród wynoszącą co najmniej 300 tysięcy dolarów.

DreamHack Open Montreal 2018 odbędzie się między 7 a 9 września. Udział w zawodach, których pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów, weźmie w sumie osiem drużyn wybranych przez organizatorów spośród ekip, które nie wystąpią na nadchodzącym Majorze.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fnatic Rekkles

Rekkles wraca do podstawowego składu Fnatic

Na swoich mediach społecznościowych Fnatic poinformowało, iż na dolnej alei przeciwko Giants Gaming zagra Martin "Rekkles" Larsson. Gabriël "Bwipo" Ra...