fot. Blizzard

Letnie Igrzyska powracają do Overwatch po raz trzeci!

Mimo że w naszym świecie letnie Igrzyska Olimpijskie rozgrywane są co cztery lata, w Overwatachu mają one miejsce co rok. Nie inaczej jest i tym razem, gdyż dziś w produkcji Blizzarada wystartowało kolejne sezonowe wydarzenie – Summer Games 2018.

Tym razem o żadnym zaskoczeniu nie może być mowy, bo Zamieć powróciła do nas z dobrze znanym zestawem – nowe elementy graficzne (których dodano ponad 50) i także sporo starych w obniżonej cenie, a ponadto Futbolúcio. Mecze piłki nożnej trzech na trzech powracają, ale tym razem rozgrywane będą na nowym stadionie, Pusan. Ponadto od teraz rywalizacja toczona będzie w dwóch trybach – klasycznym oraz Copa Futbolúcio. To drugie to nic innego jak mecze rankingowe, których wyniki wpływać będą na osiąganą przez nas rangę.

Wydarzenie sezonowe w Overwatch | Letnie Igrzyska 2018

Czas wejść na boisko.

Letnie Igrzyska 2018 rozpoczęte!

⚽ 🏈 ⚾ blizz.ly/2OV0vtK

Posted by Overwatch on Thursday, August 9, 2018

Letnie Igrzyska w Overwatch potrwają do 30 sierpnia. Do tego dnia możliwe będzie zdobywanie specjalnych skrzynek, z których wypadać będzie dedykowana zawartość, potem jednak do gry powrócą standardowe boxy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Patryk Krutyj: Można powiedzieć, że jestem Robertem Kubicą wirtualnej Formuły 1

Zaledwie parę dni temu świat obiegła informacja o otworzeniu sekcji esportowej przez jeden z najbardziej utytułowanych zespołów Formuły 1, czyli Merce...