fot. ESL/Adela Sznajder

Cloud9 potwierdziło wypożyczenie STYKO

Wczorajsze nieoficjalne informacje znalazły swoje potwierdzenie. Cloud9 ogłosiło bowiem, że wypożyczenie Martina „STYKO” Styka z mousesports zostało przedłużone do końca września, co oznacza, że Słowak wspomoże północnoamerykańską formację na najbliższym Majorze.

22-latek od samego początku swojej przygody z mouz był powszechnie krytykowany za swoją grę i ostatecznie w czerwcu tego roku przesunięto go na ławkę rezerwowych, by zrobić miejsce dla pozyskanego z Virtus.pro Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Sam Styk nie miał jednak zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo bardzo szybko odezwało się do niego C9, które wówczas borykało się z poważnymi problemami kadrowymi. Słowacki rifler wystąpił w roli zmiennika na ESL One Cologne 2018 oraz ELEAGUE CS:GO Premier 2018, teraz zaś wiemy już, że podobną funkcję pełnić będzie także na FACEIT Major London 2018 i BLAST Pro Series Istanbul 2018.

Jestem niesamowicie podekscytowany faktem, że będę mógł kontynuować współpracę z Martinem – przyznał w oświadczeniu trener drużyny, Soham „valens” Chowdhury. – Od pierwszego dnia było dla nas jasne, że zasługuje on na możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie i w grze zespołowej charakteryzuje się niesamowitą mentalnością. Wszyscy nie możemy się już doczekać, by zaprezentować na Majorze odnowione Cloud9, zaś Martin będzie znaczącą częścią tej prezentacji – dodał.

W tej sytuacji skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Maikil „Golden” Selim
  • Martin „STYKO” Styk – zmiennik
  • Soham „valens” Chowdhury – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite Fun League Polska

Quad Damage wygrywa drugą kolejkę Fortnite Fun League DUO Pro

Zakończył się ostatni dzień rozgrywek drugiej kolejki Fortnite Fun League Polska DUO Pro. Osiemdziesięciu najlepszych polskich zawodników Fortnite z c...