Fortnite Fun League Polska

Quad Damage wygrywa drugą kolejkę Fortnite Fun League DUO Pro

Zakończył się ostatni dzień rozgrywek drugiej kolejki Fortnite Fun League Polska DUO Pro. Osiemdziesięciu najlepszych polskich zawodników Fortnite z całych sił walczyło o awans w tabeli, gdyż to wczoraj pięć najlepszych ekip miało zgarnąć nagrody pieniężne.

Osoby, które uważnie śledzą zmagania w ramach najbardziej znanej w Polsce ligi Fortnite’a, pamiętają zapewne wczorajszą sytuację, w której PRIDE AM prowadziło prawie 50 punktami, a wygrana tego zespołu była wtedy już praktycznie tylko formalnością. W czwartkowych rozgrywkach Arokiz i mozbi nie byli jednak w stanie pokazać w swojej grze niczego ciekawego, przez co ze zdobytymi zaledwie trzema fragami skończyli ostatecznie na najniższym szczeblu podium.

Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej zajęło natomiast On Fire 3H, które awansowało tym samym o jedno oczko i wyprzedziło swojego najbliższego rywala o ponad 60 punktów. 3vil i Helu ostatniego dnia zawodów wygrali pierwsze spotkanie i zakończyli ostatnie na trzecim miejscu, zdobywając przy tym aż dziesięć fragów.

Na czele rankingu znalazło się Quad Damage LK z kamxonem i laidbackiem w składzie. Ekipa ta w dziewięciu spotkaniach wywalczyła aż 32 fragi, z czego dziesięć we wczorajszych meczach. Na przestrzeni tygodnia zwyciężyła w dwóch pojedynkach i zajęła drugą lokatę w jednej z wczorajszych walk. Quad Damage LK uzyskało tym samym aż 490 punktów i zdobyło 3500 zł nagrody głównej.

Warto również wspomnieć o Kinguin Orange i On Fire LB, gdyż obie ekipy zarobiły po 500 zł. Formacje te zaledwie kilkoma punktami wyprzedziły HAVOC Dark mające najwięcej zabójstw z całego rankingu. W rozgrywkach spisywały się co prawda bardzo dobrze, lecz mocno zauważalna jest różnica między nimi, a topową trójką. Pingwiny od Orłów dzieli aż 91 oczek! Jeśli wziąć pod uwagę Quad Gamage, to różnica wyniesie aż 160 punktów.

Najlepsza dziesiątka drugiej kolejki Fortnite Fun League prezentuje się następująco:

Lp. Drużyna Gracz 1 Gracz 2 Łączna liczba fragów Łączna liczba punktów Nagroda
1.  Quad Damage LK kamxon + laídback 32 490 3500 zł
2. On Fire 3H OnF 3vil + OnF Helu 29 484 1500 zł
3. PRIDE AM PRIDE Arokiz + PRIDE mozbi 28 421 1000 zł
4. Kinguin Orange TH twitch.Taiovsky + KINGUIN Hycel 25 330 500 zł
5. On Fire LB OnF BuA + OnF Livestarrr 20 326 500 zł
6. HAVOC Dark HAVOC Inglorious + HAVOC MasaruKen 37 324
7. InHarmony MS inH.MaciuśPL2005 + Shikuni 21 320
8. Kinguin Black HS Hoopek + sk1x 24 293
9. Invizy Esport Invizy.mocarzz + Invizy.mrowka 21 283
10. InHarmony HD inH.hacky + inH.Dju 14 275

Już w niedzielę powróci najbardziej znana polska liga Fortnite. Na pierwszy ogień pójdą zmagania streamerów które rozpoczną się o 19:00, a dzień później nastąpią kolejne walki profesjonalnych zawodników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OGA Counter PIT: AGO pokonuje x-kom po niesamowicie wyrównanym spotkaniu

Małe derby Polski dla AGO Esports. ESL Mistrzowie Polski w ćwierćfinale OGA Counter PIT okazali się lepsi od swoich rodaków z x-kom teamu, do pokonani...