fot. DreamHack/Adela Sznajder

Luminosity kolejnym uczestnikiem DreamHack Open Montreal 2018

Znamy już trzy ekipy, które we wrześniu wystąpią na DreamHack Open Montreal 2018. Jako ostatnie do tego grona dołączyło Luminosity Gaming, które w tym roku przeszło już przez dość znaczącą przebudowę składu.

Latynoska formacja to regularny bywalec turniejów z serii DreamHack Open, nigdy jednak nie potrafiła ona na dobre włączyć się do walki o zwycięstwo, nie mówiąc już o awansie na o wiele bardziej prestiżowe imprezy. Taki stan rzeczy miała zmienić czerwcowa roszada, w wyniku której do zespołu trafili bracia Teles – Henrique „HEN1” oraz Lucas „LUCAS1”, którzy dołączyli do swojego starego znajomego z czasów Immortals, Lucasa „steela” Lopesa. No i bardzo szybko dało to wymierne efekty, bo chociaż Brazylijczycy nie awansowali na amerykańskiego Minora, to w połowie lipca mogli świętować wicemistrzostwo DreamHack Open Valencia 2018.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

ENCE eSports Heroic Luminosity Gaming

DreamHack Open Montreal 2018 odbędzie się między 7 a 9 września. Udział w zawodach, których pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów, weźmie w sumie osiem drużyn wybranych przez organizatorów spośród ekip, które nie wystąpią na nadchodzącym Majorze.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 potwierdziło wypożyczenie STYKO

Wczorajsze nieoficjalne informacje znalazły swoje potwierdzenie. Cloud9 ogłosiło bowiem, że wypożyczenie Martina "STYKO" Styka z mousesports zostało p...