fot. ESL

Zmiana w attackiereN, Rock1nG za frediego

Na dwa dni przed startem 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive doszło do zmiany w składzie jednego z uczestników. Dłużej barw attackiereN reprezentować nie będzie bowiem Karel „fredi” Královec, którego miejsce zajął Ivan „Rock1nG” Stratiev.

Královec był jednym z ojców niespodziewanego awansu międzynarodowego miksu do ESL MP, ale w samych rozgrywkach już nie wystąpi. Czecha skusiła bowiem oferta od warmup, czyli ekipy złożonej z byłych graczy eXtatus. Tak niespodziewana decyzja wymogła na jego byłych już kolegach z attackiereN szybką reakcję, bo czasu było naprawdę mało. Ostatecznie udało się jednak przekonać do gry Rock1nGa, który w przeszłości występował wraz z innym członkiem drużyny Nikoliem „NK4YEM” Radushevem pod banderą Outlaws oraz Prophecy.

– Zmiana frediego na Rock1nGa była wymuszona, gdyż Karel zdecydował się dołączyć do byłego składu eXtatus kilka dni przed startem rozgrywek, a nikt w naszym składzie nie myśli o graniu mixowym, tylkoo teamowym, stąd taka decyzja – wyjaśnił założyciel zespołu, Michał „crank” Krystyniak. – Jeśli chodzi o samego Bułgara to wybór był prosty, gdyż jest to bliski znajomy NK4YA i każdy wyraził chęć na wspólną grę z nim. Wiemy też, że potrafi wiele wnieść do gry – dodał.

W tej sytuacji skład attackiereN prezentuje się następująco:

  • Michał „crank” Krystyniak
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Michał „michi” Majkowski
  • Nikola „NK4Y” Radushev
  • Ivan „Rock1nG” Stratiev
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
VandeR

Bratobójcza walka polskich supportów już dziś w EU LCS

W ostatnim tygodniu EU LCS byliśmy świadkami wielu zaskoczeń. Misfits niespodziewanie zaliczyło dwie porażki w siódmej kolejce, natomiast H2K wygrało...