Vegi, Molsi, Darko
fot. ESL

PACT przedłużył umowę ze swoim składem CS:GO

Po krótkim okresie niepewności PACT zdołał ostatecznie przedłużyć współpracę ze swoim dotychczasowym składem CS:GO. Polska organizacja oficjalnie potwierdziła dziś, że Kacper „darko” Ściera i spółka będą reprezentować jej barwy przez kolejne pół roku.

Zawodnicy już dawno temu zapewniali, że są zadowoleni z dotychczasowego przebiegu współpracy i zamierzają ją przedłużyć. Mimo to negocjacje przedłużały się i pewnym momencie można było nawet odnieść wrażenie, że gracze ostatecznie PACT opuszczą. Dziś wiemy już, że do niczego takiego niedojdzie, bo pięcioosobowy zespół pozostanie pod dotychczasową banderą co najmniej do lutego 2019 roku.

Od momentu przenosin do PACT skład złożony w większości z byłych zawodników Pompa Teamu poczynił ogromne postępy. Ściera i jego koledzy w maju stanęli nawet na najniższym podium ESL Mistrzostw Polski, dzięki czemu całkiem niedawno mogliśmy oglądać ich w ESEA Mountain Dew League. Z kolei już na początku września Polacy udadzą się do Danii, gdzie rozgrywane będzie Cross Border Esport 2018.

Przypomnijmy, że skład PACT prezentuje się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Konrad „koyot” Hadała
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Arek „Vegi” Nowojski
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
EU LCS

Zamknięci na kłódkę

Pamiętacie czasy, gdy byliście małymi dziećmi, a do Waszych rodziców przyjeżdżali goście ze swoimi pociechami? A może znacie to wydarzenie z perspekty...