AGO Esports TOAO
fot. DreamHack/Adela Sznajder

AGO zaproszone na DreamHack Open Montreal 2018

Czwarte zaproszenie na DreamHack Open Montreal 2018 przyznane i informacja ta ucieszy na pewno polskich kibiców. Bezpośrednią przepustkę na kanadyjską imprezę otrzymało bowiem AGO Esports, dla którego będą to już czwarte w tym roku zawody z serii DH Open.

Polacy zanotowali całkiem imponujące wejście w 2018 rok notując triumf podczas ESEA Global Challenge, a także zapewniając sobie awans do ESL Pro League. W maju z kolei podopieczni Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa niespodziewanie awansowali do play-offów StarSeries i-League Season 5, gdzie musieli jednak uznać wyższość North. Niemniej kilka dni temu w składzie drużyny doszło do wymuszonej zmiany – miejsce Michała „snatchiego” Rudzkiego, który przeszedł do Virtus.pro, zajął bowiem Grzegorz „SZPERO” Dziamałek. To właśnie były już gracz Kinguin wspomoże AGO podczas kanadyjskich wojaży.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

AGO Esports ENCE eSports Heroic Luminosity Gaming

DreamHack Open Montreal 2018 odbędzie się między 7 a 9 września. Udział w zawodach, których pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów, weźmie w sumie osiem drużyn wybranych przez organizatorów spośród ekip, które nie wystąpią na nadchodzącym Majorze.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto jest najsilniejszy na dwie kolejki przed końcem fazy zasadniczej EU LCS?

Zbliżamy się do końca letniego splitu EU LCS. Już niedługo poznamy nowego Mistrza Europy, który pojedzie reprezentować nasz kontynent na Worldsach. Pr...