fot. DreamHack/Adela Sznajder

Santos z drużyną CS:GO, w składzie m.in. SHOOWTiME

W ostatnich tygodniach brazylijski klub piłkarski Santos zintensyfikował swoje działania związane z esportem. Jeszcze w lipcu południowoamerykańscy działacze zaprezentowali skład League of Legends, dziś zaś potwierdzili zakontraktowanie piątki graczy Counter-Strike’a.

Najbardziej rozpoznawalną postacią nowej drużyny jest bez wątpienia Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves, który w przeszłości reprezentował barwy m.in. Luminosity Gaming i Immortals, a na swoim koncie ma także epizod w SK Gaming. Ponadto latynoscy włodarze zaangażowali kilku innych rozpoznawalnych na lokalnej scenie zawodników, takich jak choćby znany z Red Reserve Victor „bld V” Junqueira czy też Denis „dzt” Fischer, którego oglądać można było pod banderą Tempo Storm.

Wierzę w każdego, kto znalazł się w tym zespole i sądzę, że tkwi w nas sporo potencjału – stwierdził SHOOWTiME w oświadczeniu. – Polegamy tylko na sobie i wierzymy, że ciężka praca oraz nasze poświęcenie zaprocentują. Naszym celem jest wygrywać za każdym razem, występować na wszystkich możliwych imprezach i wygrywać je. Wiem, że nie zawsze będzie to możliwe, ale i tak będziemy próbować – dodał.

Nowy skład Santos e-Sports prezentuje się następująco:

  • Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves
  • Thiago „tifa” França
  • Denis „dzt” Fischer
  • Felipe „delboNi” Delboni
  • Victor „bld” Rocha
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports TOAO

AGO zaproszone na DreamHack Open Montreal 2018

Czwarte zaproszenie na DreamHack Open Montreal 2018 przyznane i informacja ta ucieszy na pewno polskich kibiców. Bezpośrednią przepustkę na kanadyjską...