Przed nami pierwsze kwalifikacje do 17. sezonu ESL MP w Hearthstone’a!

Już dziś rozpocznie się pierwszy z czterech zaplanowanych turniejów kwalifikacyjnych do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone’a. Pod koniec września spośród wszystkich zapisanych zawodników wyłoniona zostanie najlepsza ósemka, która awansuje do kolejnej fazy rozgrywek.

Mecz inauguracyjny zaplanowano na godzinę 18:00, natomiast możliwość zapisu zostanie zamknięta o 17:50. Same rozgrywki prowadzone będą w formacie Standard Conquest + Ban i podzielone zostały na dwie fazy. Pierwsza z nich rozegrana zostanie w systemie szwajcarskim BO3. Następnie sześciu najlepszych graczy stanie do walki w meczach single elimination BO5. Warto również pamiętać, że w przerwach między pojedynkami dozwolona jest zmiana postaci. Można zatem przygotować kilka talii do gry.

Do fazy grupowej ESL MP awansuje w sumie 16 graczy. Po dwóch z każdej rundy eliminacyjnej oraz ośmiu, którzy otrzymają bezpośrednie zaproszenia od organizatorów. Osoby te podzielone zostaną na cztery zbiory i w dalszym etapie rozgrywek zwalczą o pulę nagród w wysokości 20 000 złotych.

Wszelkie potrzebne informacje oraz sam formularz zgłoszeniowy można znaleźć w tym miejscu.

 

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Inspired

Odświeżony skład Pompy zagra z DPD na koniec szóstego tygodnia ESL MP

Entuzjaści rozgrywek League of Legends na najwyższym krajowym poziomie z pewnością nie będą się dzisiaj nudzić. Wieczorem czekają nas bowiem dwa inter...