fot. PACT/Michał Mazurek

Pracowity wtorek polskich drużyn, Izako Boars walczy z PACT o awans na Games Clash

Wczoraj zakończyła się przedostatnia seria spotkań ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, ale nie oznacza to, że krajowe ekipy mają wolne. Dziś bowiem czeka nas aż pięć pojedynków, w których udział wezmą rodzime formacje, nierzadko walcząc o dość cenne zwycięstwa.

Bardzo ciekawie zapowiada się zaplanowane na godzinę 20:00 starcie pomiędzy PACT a Izako Boars, którego stawką będzie ostatnie miejsce na zbliżającym się Games Clash Masters 2018. Triumfator tego meczu zajmie miejsce HellRaisers, które uprzednio otrzymało z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie, ale ostatecznie musiało zrezygnować z przyjazdu do Gdyni z uwagi na bardzo napięty terminarz.

Warto będzie także zwrócić uwagę na starcie pomiędzy AGO Esports a forZe, które rozegrane zostanie w ramach wielkiego finału GG.BET Summer CIS + EU. W drodze do decydującego spotkania ESL Mistrzowie Polski ograli m.in. Tempo Storm i Windigo Gaming, a jeśli uda im się zwyciężyć i dziś, to zgarną główną nagrodę w wysokości 6 tysięcy dolarów. Pozostałe dzisiejsze pojedynki Polaków to natomiast kolejna odsłona kilku odbywających się obecnie online’owych turniejów.

Wtorkowy harmonogram spotkań prezentuje się następująco:

18 września
17:30 AGO Esports vs forZe BO3 transmisja
18:00 x-kom team vs PRIDE BO3
19:00 Izako Boars vs
expert/Royal Bandits
BO1 transmisja
20:00 PACT vs
Izako Boars
BO3 transmisja
21:00 x-kom team vs Quantum Bellator Fire BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
OpTic 33

NiP powraca z nowym składem Dota 2, debiut na ESL One Hamburg

Ninjas in Pyjamas znów inwestuje w skład Dota 2. Po ponad rocznej nieaktywności na scenie popularnej MOBY szwedzka organizacja zaprezentowała nam nową...