Inspired
fot. ESL

Odświeżony skład Pompy zagra z DPD na koniec szóstego tygodnia ESL MP

Entuzjaści rozgrywek League of Legends na najwyższym krajowym poziomie z pewnością nie będą się dzisiaj nudzić. Wieczorem czekają nas bowiem dwa interesujące spotkania w ramach przedostatniego tygodnia 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a. Dziś w akcji zobaczymy m.in. mistrzów ubiegłego sezonu z Illuminar Gaming oraz walczący o bezpośredni awans do półfinałów Pompa Team.

Illuminar Gaming vs
19:00
E-Blue Digital Paradox

Po wczorajszym niezbyt imponującym występie w meczu otwarcia fazy grupowej European Masters, zawodnicy Illuminar Gaming z pewnością nie mogą być zadowoleni. Dziś iHG rozegra tylko jedno oficjalne spotkanie, w którym zmierzy się z E-Blue Digital Paradox. Podopieczni Bartłomieja „VoVa” Ryla bez dwóch zdań będą chcieli pokazać się z lepszej strony niż wczoraj i udowodnić, że była to tylko pojedyncza wpadka. EDP z kolei nie radzi sobie najlepiej w ostatnich tygodniach. Na nic zdało się także zapowiadane przez wielu jako zbawienne dołączenie Marcina „Unknowna” Kubickiego. Faworytem tego pojedynku ewidentnie jest Illuminar Gaming i trudno jest oczekiwać, że EDP sprawi nam dzisiaj niespodziankę.

Team DPD Team DPD vs
21:30
Pompa Team

Szósty tydzień ESL Mistrzostw Polski zakończy się starciem Teamu DPD z Pompa Teamem. Kurierzy w końcu stanęli na nogi i zaczęli odbijać się od dna tabeli. W ostatnich dwóch tygodniach DPD nie straciło nawet jednego punktu, przez co możemy śmiało założyć, że ich forma jest na całkiem wysokim poziomie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że dopiero dziś czeka ich prawdziwy sprawdzian, bowiem przyjdzie im się zmierzyć z Pompa Teamem, czyli jednym z najsilniejszych zespołów tego sezonu. Dodatkowo ekipa Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego dokonała ostatnio dwóch istotnych zmian i zamiast Artura „Ryby” Gębicza oraz Sebastiana „niQ” Robaka w składzie zobaczymy odpowiednio Kacper „Inspired” Słoma oraz Gaweł „Kashtelan” Paprzycki.

Transmisja

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski będziecie mogli obejrzeć na ESL.TV Polska oraz SPORT.TVP.PL. Dzisiejsze mecze skomentują dla Was Michał „Avahir” Kudliński oraz Filip „Testree” Mątowski. Transmisja rozpocznie się standardowo o 19:00. Po więcej informacji, takich jak pełny harmonogram, tabela czy składy drużyn zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pracowity wtorek polskich drużyn, Izako Boars walczy z PACT o awans na Games Clash

Wczoraj zakończyła się przedostatnia seria spotkań ESL Mistrzostw Polski w CS:GO, ale nie oznacza to, że krajowe ekipy mają wolne. Dziś bowiem czeka n...