Selfmade
fot. ESL

Mecz MAD Lions rozpocznie drugi dzień fazy grupowej European Masters

Inauguracyjny dzień fazy grupowej European Masters 2018 Summer zdecydowanie nie był owocny dla w pełni polskich formacji. Zarówno Illuminar Gaming, jak i Szata Maga nie zdołały wygrać swoich wczorajszych pojedynków, znacząco utrudniając sobie drogę do fazy pucharowej. Dziś z kolei zobaczymy następne sześć spotkań, lecz tylko w jednym z nich wystąpi Polak, czyli grający dla MAD Lions Oskar „Selfmade” Boderek.

Mecz z udziałem polskiego dżunglera otworzy dzisiejsze zmagania. Przeciwnikiem triumfatorów LVP SuperLiga Orange będzie Team Atlantis, czyli najlepsza formacja ze Skandynawii. Faworytem tego pojedynku oczywiście będzie zespół Selfmade’a, który od dłuższego czasu jest uznawany za najlepszą ekipę na Starym Kontynencie poza EU LCS. Stojące po drugiej stronie barykady Atlantis ma w swoim składzie parę naprawdę imponujących nazwisk. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Atlantis nie było dominującą ekipą w swojej lidze, a finał z Ninjas in Pyjamas wygrało dopiero po pięciu potyczkach, dlatego też najprawdopodobniej będzie miało problemy z ograniem MAD Lions.

Harmonogram drugiego dnia fazy grupowej EU Masters:

Wtorek, 18 września – faza grupowa, dzień 2.
18:00 MAD Lions vs Team Atlantis Bo1
19:00 EURONICS Gaming vs GamersOrigin Bo1
20:00 eSuba vs Ninjas in Pyjamas Bo1
21:00 ASUS ROG Elite ASUS ROG Elite vs Team Echo Zulu Bo1
22:00 Gentside Esports Gentside vs Misfits Misfits Academy Bo1
23:00 For The Win vs Turing Esports Bo1

Wszystkie mecze European Masters 2018 Summer będziecie mogli obejrzeć na ESL.TV Polska. Dzisiaj komentować spotkania będą dla Was Mikołaj „Silv4n” Sinacki oraz Dawid „DejV” Olszewski. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami pierwsze kwalifikacje do 17. sezonu ESL MP w Hearthstone'a!

Już dziś rozpocznie się pierwszy z czterech zaplanowanych turniejów kwalifikacyjnych do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone'a. Pod koniec w...