mousesports Snax
fot. Turner Sports/ELEAGUE

mousesports gromi CyberZen w drugiej rundzie StarSeries i-League!

mousesports się nie zatrzymuje! Po wczorajszym triumfie nad Sprout zespół Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego nie dał dziś szans chińskiemu CyberZen. Dzięki temu już tylko jedno zwycięstwo dzieli go od awansu do fazy pucharowej StarSeries i-League Season 6.

CyberZen 1 : 16 mousesports

(StarSeries i-League S6 – 2. runda)
1 1 Nuke 14 16
0 2

Myszy pojedynek rozpoczęły po stronie teoretycznie łatwiejszej i faktycznie pierwsza połowa minęła im bez większych problemów. Począwszy od rundy pistoletowej, poprzez fulla, międzynarodowy skład ostro parł do przodu. Owszem, chińscy zawodnicy cały czas starali się wyrwać punkty od swych rywali, ale w najlepszym wypadku udawało im się jedynie podłożyć bombę. Od początku widać było też dużą różnicę w poziomie przygotowania obu formacji. W związku z tym ekipa Snaxa bez trudu zakończyła pierwszą część spotkania z prowadzeniem aż 14:1.

Konsekwencją takiego stanu rzeczy była błyskawiczna druga połowa meczu. Podopieczni niemieckiej organizacji szybko i boleśnie dokończyły dzieła, zdobywając pistoletówkę i rundę eco przeciwnika. CyberZen zostało kompletnie zdeklasowane przez swych oponentów i musiało pogodzić się z gorzką porażką 1:16. Z kolei mousesports potrzebuje jeszcze już tylko jednego zwycięstwa, by awansować do fazy play-off.

Kolejny mecz w ramach StarSeries i-League season 6 odbędzie się już o godzinie 19:00. Naprzeciw siebie staną wtedy Fragsters oraz Gambit Esports. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NBK- i apEX rozstają się z G2

Wygląda na to, że oficjalne narodziny sygnowanego przez Team Vitality składu CS:GO to już tylko kwestia godzin. Przypomnijmy, że dwa dni temu Mathieu...