Kinguin Nisha
fot. ESL/Adela Sznajder

ESL One Hamburg 2018 startuje już jutro! Transmisja w ESL.TV Polska

Już jutro startuje ESL One Hamburg 2018, czyli jedne z pierwszych większych zawodów sezonu 2018/2019 w Dota 2. W turnieju powalczy łącznie dwanaście czołowych formacji z całego świata, w tym także Team Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie oraz obrońcy tytułu z poprzedniego roku, czyli Virtus.pro. Dla miłośników moby od Valve mamy fantastyczną wiadomość, gdyż transmisję z ESL One Hamburg będzie można obejrzeć z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska.

Komentowaniem i analizowaniem wszystkich spotkań zajmą się najlepsi polscy eksperci Dota 2. Podczas transmisji z ESL One Hamburg będziecie mogli usłyszeć: Adama „Shiru” Półtoraka, Michała „mr0” Jackowskiego, Łukasza „Luq” Gruchała oraz Andrzeja „Double G” Wodeckiego. Zmagania grupowe ESL One Hamburg rozpoczną się już jutro o godzinie 12:00 i potrwają aż do 25 października. Następnie osiem najlepszych formacji powalczy ze sobą w fazie pucharowej, która będzie rozgrywana od 25 do 28 października.

Decydujące starcia zostaną rozegrane w mogącej pomieścić nawet 16 000 osób Barclayard Arenie. W puli nagród turnieju znalazło się aż 300 000 dolarów. Przypominamy, że ESL One Hamburg 2018 nie należy do Dota Pro Circuit, lecz będzie to jeden z pierwszych dużych turniejów w Dota 2 po The International 2018, a więc w końcu będziemy mieli okazję przekonać się, która z czołowych ekip najlepiej wyszła na zmianach po TI.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPICENTER 2018: Virtus.pro vs 5Power – statystyki graczy

Tylko jedna wygrana dzieli Virtus.pro od awansu do turnieju głównego EPICENTER 2018 w Moskwie. Nasi rodacy zdołali pokonać 5Power Gaming 2:0 i już o 1...